Győzelemmel indította a tavaszt NBII-es csapatunk

2024. márc. 05.  -  Női labdarúgás
Felnőtt női csapatunk nyolcat vágott a Martonvásárnak.

Banner Pse

Női NBII. Nyugati csoport, 14. forduló: Kriston SE-Martonvásár - PAKSI SE 0 - 8 (0 - 4)

Kezdők: Kerekes, Marosi, Tancsa, Boda, Kiss, Horváth, Bogdán, Szűcs, Fodor, Fritz, Győrfi

Cserék: Szabó, Figura, Botos, Feczer

Góljainkat Győrfi 12’, 86’, Kiss 18’, 63’, Boda 22’, Tancsa 55’, Horváth 83’ szerezték, további egy találatunk hazai öngólból született.

„Az eredményből is látszik, végig mi irányítottuk a mérkőzést. A pálya nagyon mély talajú volt, így nehéz volt rajta futballozni. A hazaiak talán igazi helyzetig el sem jutottak, ellenben mi rengeteg lehetőséget kidolgoztunk, amiből sok kimaradt, részben a pálya miatt, részben rossz döntéseket hoztunk. Első mérkőzésnek rendben volt, mindenki jó teljesítményt nyújtott. Védelmünket ellenfelünk nem nagyon erőltette meg, így tudtuk gyakorolni, hogy a hátsó alakzatunk hogyan vegyen részt a támadásainkban. A győzelem mindig jó, és emellett szép dolgokat is csináltak a lányok, ami, remélem, egy kis önbizalmat is hoz számukra” - fogalmazott Horváth György vezetőedzőnk.

Leány U16 Dél-Nyugati csoport, 12. forduló: Siófoki Bányász SE - PAKSI SE 2 - 1 (0 - 1)

Kezdők: Ignácz, Bálint, Németh, Pálinkás, Földesi, Sallai, Subi Anita, Subi Anett, Fekete, Pirisi, Szakál

Cserék: Darin, Szilágyi, Zoltán, Papp, Török

Gólunkat Sallai 26’ szerezte.

„Nehéz mérkőzésre számítottunk, és ez be is igazolódott. A legjobb sorunkkal álltunk fel, és végig hajtottunk, mentünk, dolgoztunk, mint minden más mérkőzésen. Az első félidő küzdelmes játékot hozott, szervezetten működött a csapat, jól kidolgozott helyzeteket alakítottunk ki, és a huszonhatodik percben megszereztük a vezetést. A második játékrészben a cserejátékosok nem hoztak új lendületet a játékba. Sok hibával játszottunk, amit az ellenfél kihasznált, és gyorsan kiegyenlített. Ezek után megpróbáltuk magunkhoz ragadni a kezdeményezést, de komolyabb lehetőséget nem tudtunk kialakítani. A lefújás előtt egy elkerülhető védelmi hibából az ellenfelünk sajnos beállította a 2-1-es végeredményt” - nyilatkozta Radványi László vezetőedzőnk.