Fiataljaink Szolnokról hozták el a három pontot, az U14-nek itthon, a legkisebbeknek Felcsúton nem ment.

U15: Alap, 13. forduló: Szolnoki MÁV Utánpótlás FC - PAKSI FC 2 - 4 (2 - 2)

Kezdők: Rostás, Stier, Osztermájer, Pumerschein, Péter, Köllő, Wiesner, Kovács, Nemes, Csende, Marosi

Cserék: Szabó, Szoó, Klem, Száraz, Kákai, Steiner

Góljainkat Wiesner 12’, Marosi 14’, Kovács 45’, Steiner 63’ szerezték.

Jól kezdtük a mérkőzést, negyedóra alatt 0-2 volt az állás, és további gólszerzési lehetőségeink akadtak. Hátul összehoztunk egy gólt, a játék képe megfordult, a Szolnok egyre bátrabban focizott, és egyenlíteni is sikerült nekik. A második félidő eleje kiegyenlített volt, amiből aztán mi jöttünk ki jól, kétszer is bevettük ellenfelünk kapuját. Aztán mindkét oldalon voltak lehetőségek, és az utolsó negyedórában a Szolnok átvette az irányítást, helyzeteket alakított ki, de gólt nem tudott lőni. A mai játékunk első húsz perce miatt nyertük meg a mérkőzést, sajnos a másik hatvan perccel nem vagyok elégedett. A Szolnok más csapat ellen is bizonyította eredményeivel, játékával, hogy jó csapat, ezért azt kell mondanom, az összkép alapján bravúr győzelmet arattunk - értékelt vezetőedzőnk, Osztermájer Gábor.

U14: Alap Nyugat, 16. forduló: PAKSI FC - Budaörs 1 - 3 (0 - 0)

Kezdők: Viló, Fekete, Csötönyi, Görgics, Földi, Genzler, Hamvas, Tóth, Sallai, Fodor, Démuth

Cserék: Mayer, Rakó, Nagy, Bóvári, Demeter

Gólunkat Hamvas 74’ szerezte.

Sajnálom a fiúkat, mert ebben a mérkőzésben sokkal több volt, attól függetlenül, hogy nem szereztünk pontot. Dicséret illeti a csapatot, mert jól teljesítettek, van olyan, hogy nem a jobbik csapat nyer, hanem a szerencsésebb, ez most a Budaörs volt - fogalmazott Báló Tamás edzőnk.

U13: Dél-Nyugat, 17. forduló: Felcsút SE - PAKSI FC 1 - 0 (0 - 0)

Kezdők: Sági, Szabó, György, Németh, Herman, Szabó, Fekete, Tamási, Kovács

Cserék: Badó, Kozma, Kutasi, Fábián, Nagy, Nemere, Fazekas

Nem kezdtük rosszul a mérkőzést Felcsúton, voltak helyzeteink, egy kapufánk, de a vezetést nem tudtuk megszerezni. A szünet után egy nagyon alacsony színvonalú mérkőzés kerekedett, a labda nélküli mozgás kevés volt, ebből eredően szinte mindenki maga akarta megoldani a játékszituációkat. Próbáltam a cserékkel megtalálni a legjobb kezdő sort, de nem működött semmi. Ellenfelünk a mérkőzés hajrájában váratlanul megszerezte a vezetést. Próbáltunk nyomást helyezni a hazaiakra, de az utolsó lehetőségünkből újra a felső kapufát találtuk el. A csapatom fele döcögött, de ennek ellenére meg lehetett volna nyerni a mérkőzést, most a szerencse sem állt mellénk - így Mácsik Attila edzőnk.

A játéknap összes eredménye IDE kattintva érhető el.

U12: Dél-Nyugat, 17. forduló: Felcsút SE - PAKSI FC 5 - 0 (0 - 0)

Kezdők: Kiss, Görbe, Vesza, Domján, Erős, Rafael, Kern, Bognár, Varnyú

Cserék:
 Kerekes, Steigervald, Orova

A gyerekek fejlődése szempontjából hasznos mérkőzést játszottunk egy jó képességű csapat ellen. Nagy nyomást helyezett ránk az ellenfél, amit a mérkőzés nagy részében sikerült megoldani, csak a mérkőzés végén alakult ki a nagyobb különbség. Sajnos nekünk most nem sikerült jó teljesítményt nyújtani úgy, mint az elmúlt hetekben. Amikor ki tudtunk alakítani egy-egy lehetőséget, akkor sem hoztunk jó döntéseket. A futás és a munka részt becsületesen megcsinálták a játékosok, a minőség, ami hiányzott ezen a találkozón - fogalmazott Váli Roland.