MOL Magyar Kupa 2021/2022, 4. forduló - 2021.11.03. - 12:30

III. Kerületi TVE - PAKSI FC 0 - 5 (0 - 5)

Helyszín: Budapest, III. ker. TVE Sporttelep

Nézőszám: -

Játékvezetők: Molnár Attila (játékvezető), Szilágyi Sándor (tartalékjátékvezető), Horváth Zoltán (asszisztens), Vörös Dániel (asszisztens)

A 'kerület összeállítása

Kezdők: Horváth, Rédei (Horváth O. 16'), Tamási, Remili (Bori 16'), Barczi, Rabatin, Bekker, Köböl (Sili 16' (Angyal-Tóth 68')), Szalai, Erdei, Fejes

Cserék: Kemenes, Rajczi, Borvető, Behovits, Angyal-Tóth, Schuszter, Horváth, Bori, Sili, Kleisz

Vezetőedző: Kemenes Szabolcs

Kezdők: Rácz - Szabó J., Kinyik (Medgyes 59'), Szélpál (Lenzsér 46'), Kulcsár - Szabó B., Bognár (Gyurkits 46'), Papp (Kesztyűs 46') - Nagy R. (Debreceni 59'), Böde, Pethő

Cserék: Nagy G., Debreceni, Ádám, Gyurkits, Kesztyűs, Sajbán, Windecker, Medgyes, Lenzsér

Vezetőedző: Bognár György

Gólszerzők: Böde 4', Pethő 10', Szabó J. 13', Bognár 18' (bü.), Nagy R. 30'

4. perc: Góóól! Papp találta meg Bödét üresen a pálya tengelyében, aki jó 20 méterről a kapuba lőtte a labdát. Gyönyörű volt.

III. Ker. TVE - PAKSI FC 0 - 1

6. perc: Bognár végezhetett el mindkét oldalról egy-egy szögletet, sajnos egyik sem teremtett veszélyt a hazai kapu előtt.

10. perc: Góóól. Bognár újbóli, ezúttal pontos sarokrúgását Pethő tessékelte a kapuba 4 méterről.

III. Ker. TVE - PAKSI FC 0 - 2

11. perc: Kulcsár távoli próbálkozását blokkolták a hazaiak.

13. perc: Góóól. Nagy R. cselezett a bal oldalon az alapvonalnál, majd Szabó J. lépett be a rövidre, és lőtte a labdát a kapuba.

III. Ker. TVE - PAKSI FC 0 - 3

16. perc: Hármat cseréltek a hazaiak: Rédei, Köböl és Remili helyett Horváth, Sili és Bori kapott lehetőséget.

18. perc: Nagy R. harcolt ki egy tizenegyest. Bori kapott sárga lapos figyelmeztetést.

18. perc: Góóól! Bognár magabiztosan értékesítette a büntetőt.

III. Ker. TVE - PAKSI FC 0 - 4

23. perc: Egy gyors hazai kontra végén Bori lőtt a tizenhatosunk sarkától nem sokkal a kapunk mellé.

25. perc: Szabó B. tört előre a pálya tengelyében, és vezethette hosszasan a labdát, majd a jobbján érkező Pethőt választottak, akinek a beadása már sajnos nem sikerült pontosra, így elhalt a támadásunk.

27. perc: Rácz jött ki jól egy lágyan a kapunk elé tett labdára.

30. perc: Rabatin lépett ki jól a bal oldalon, majd kapusunkat kicselezve lőtt a kapunk mellé. Köszönjük!

30. perc: Góóól! Szabó B. húzta meg a jobb oldalon, és adat középre, ahol Nagy R. érkezett, majd lőtt a kapuba.

III. Ker. TVE - PAKSI FC 0 - 5

33. perc: Bognár lőtt felsőkapufát a kezdőkörből…  :)

34. perc: Az első hazai szögletet Rácz öklözte ki magabiztosan a tizenhatosunkon kívülre.

37. perc: Szabó B. - Kulcsár összjáték a jobb oldalon, utóbbi tette középre az alapvonaltól, de a hazai védelem felszabadított.

39. perc: Jól bontottak a hazaiak a bal oldalon, a beadást Szabó J.-nek kellett fejjel mentenie.

42. perc: Bognár tekert kapura egy szabadrúgást a tizenhatos sarkától, Horváthnak nagyot kellett vetődnie a labdáért, de végül elérte. Ahh…, szép lett volna.

44. perc: Tamási lőtte ki a felsőkapufánkat jó 25 méterről.

Véget ért az első félidő. III. Ker. TVE - PAKSI FC 0 - 5

Hármat cseréltünk a szünetben: Szélpál, Bognár és Papp helyett Gyurkits, Kesztyűs és Lenzsér lépett a pályára.

46. perc: A III. Kerület kezdte a második játékrészt.

48. perc: Böde maradt le egy leheletnyit Szabó J. bal oldali beadásáról, így nem tudta a kapuba tessékelni a labdát.

50. perc: Böde lőtte ki a kapufát 15 méterről.

58. perc: Sili vezetett egy veszélyes kontrát a jobb oldalon, de középre tett labdáját Kulcsár jól olvasta, és hatástalanította. Kellett!

59. perc: Kihasználtuk a további két cserelehetőségünket is: Kinyik és Nagy R. helyett Medgyes és Debreceni folytatta.

61. perc: Tamási kapott sárga lapos figyelmeztetést, miután Szabó B.-t buktatta.

65. perc: Lerántásért Szabó J. is „besárgult”.

66. perc: Rácznak kellett nagyot vetődnie egy tizenhét méterről eleresztett hazai szabadrúgásra.

67. perc: Gyurkits lőtt a kapu fölé egy sarokrúgás után, középre kipattanó labdát 16 méterről. Meg kellett próbálni.

67. perc: Debreceni kapott sárga lapos figyelmeztetést Sili elleni elkésett belépőért.

68. perc: Módosítottak a hazaiak: Sili helyett Angyal-Tóth lépett a pályára.

72. perc: Horváth O. lőhetett tisztán 15 méterről, a kapuk sarkába igyekvő labdát Rácz tornászta ki. Kapusunk kiválóan véd ma!

75. perc: Gyurkits lőtt 17 méterről, de a lelassuló labda a hazai kapusnak végül csemege lett.

76. perc: Kesztyűs veszélyes szögletét középen Böde csúsztatta kapura, de a középre tartó labdát Horváth védeni tudta.

76. perc: Barczi kapott sárga lapot Gyurkits elleni szabálytalanságáért.

79. perc: Medgyes cselezett egyet a tizenhatoson belül, a jobb oldalon, és lőtt, próbálkozását hárította a hazai hálóőr.

81. perc: Utolsó hazai csere: Barczit Schuszter váltotta.

83. perc: Szabó B. húzta meg a pálya tengelyében, majd Pethőnek passzolt, aki 18 méterről a kapu fölé tekert.

86. perc: Debreceni – Böde összjáték a tizenhatoson belül, de az utolsó passzba sajnos hiba csúszott.

87. perc: Angyal-Tóth lépett ki egyedül egy indítással, de hálóőrünk nagyszerűen rontott ki a kapujából, valamint a lövésig a védőink is visszazártak, így a ziccerlehetőség elhalt.

Véget ért a mérkőzés, szép volt, srácok! III. Ker. TVE - PAKSI FC 0 - 5