OTP Bank Liga 2021/2022, 25. forduló - 2022.03.20. - 13:15

PAKSI FC - DVSC 0 - 1 (0 - 0)

Helyszín: Paks, PAKSI FC Stadion

Nézőszám: 2076

Játékvezetők: Andó-Szabó Sándor (játékvezető), Pintér Csaba (tartalékjátékvezető), Garai Péter (asszisztens), Becséri Gergely (asszisztens)

Kezdők: Nagy G. - Medgyes, Szabó J. (Szabó B. 61'), Gévay (Szélpál 61'), Lenzsér, Sajbán - Balogh (Nagy R. 74'), Haraszti, Windecker - Ádám, Pethő (Böde 61')

Cserék: Rácz, Tamás, Szélpál, Böde, Kesztyűs, Kovács, Szabó B., Nagy R.

Hiányzók: Kinyik (beteg), Osváth (sérült), Papp (sérült)

Vezetőedző: Bognár György

A DVSC összeállítása

Kezdők: Hrabina, Deslandes, Pávkovics, Babunski Da. (Bényai 79'), Dzsudzsák, Babunski Do. (Tischler 83'), Poór (Baranyai 90+4'), Bódi, Varga, Baráth, Charleston

Cserék: Kosicky, Ugrai, Szujó, Bényei, Sós, Baranyai, Rácz, Tischler, Bévárdi, Soltész

Vezetőedző: Joan Carrillo

Gólszerzők: Babunski Da. 53'

1.perc: Csapatunk kezdte a mérkőzést.

7. perc: Balogh veszélyes szögletéről középen Szabó J. és Ádám is csak centikkel maradtak le.

9. perc: Haraszti lőhetett tizenhét méterről, középről egy szabadot, az ígéretesen induló labda azonban elakadt egy játékosban, mielőtt a kapuhoz ért volna. Ahh…, nagy lehetőség volt!

11. perc: Szabó J. kapott sárga lapos figyelmeztetést egy becsúszásért.

12. perc: Dzsudzsák tekert a kapunk mellé egy szabadrúgást középről, 20 méterről.

18. perc: Lenzsér és Sajbán kényszerítőzött a jobb oldalon, szöglet lett belőle, sajnos a sarokrúgásból azonban nem tudtunk veszélyeztetni.

21. perc: Babunski Da. lőtt ki egy labdát a stadionból 18 méterről.

26. perc: Medgyes húzta meg a bal oldalon, majd adta veszélyesen középre, Ádámnak kicsit magas lett, Sajbánnak mély.

29. perc: Poór kapott sárga lapos figyelmeztetést visszahúzásért.

33. perc: Medgyes indult meg a bal oldalon, majd Harasztit indította pontosan, aki laposan próbálkozott a tizenhatoson belül, de sajnos Hrabinában elakadt a labda, így az sajnos nem jutott át a gólvonalon.

35. perc: Ádám vett le egy bal oldali beadást, de szorongatták, így nem tudott vele kapura fordulni.

36. perc: Sajbán húzta meg a jobb oldalon, majd tette középre, ahol Haraszti érkezett, de a labda a felső kapufát találta el. Gyönyörű játék volt, pár centi hiányzott.

40. perc: Varga és Babunski is sárga lapot kapott, előbbi nem engedte elvégezni a szabadrúgásunk, utóbbi reklamált.

42. perc: Haraszti tekert veszélyesen középre egy szabadrúgást a bal oldalról, a tizenhatos sarkától, a tumultus után kipattanó labdát Windecker lőtte nem sokkal a kapu fölé 16 méterről.

43. perc: Pethő lőtt éles szögből, a jobb oldalról, Hrabina bravúrral védett. Ah...

Véget ért az első félidő. PAKSI FC - DVSC 0 - 0 Gyerünk, srácok!

46. perc: A DVSC kezdte a második játékrészt.

47. perc: Babunski Do. kapott könyöklésért sárga lapos figyelmeztetést.

53. perc: Gól. Babunski Da. lőtt a kapunkba tizenhat méterről tisztán. Egyedül hagytuk….

PAKSI FC - DVSC 0 - 1 Gyerünk, srácok!

58. perc: Gyönyörű kontrát vezettünk, melynek a végén Ádám közeli lövését a vendég kapus hárította, majd a kipattanót, éles szögből Haraszti lőtte az oldalsó kapufára.

61. perc: Hármat is cseréltünk: Pethő, Szabó J. és Gévay helyett Böde, Szabó B. és Szélpál folytatta.

64. perc: Pávkovics kapott sárga lapos figyelmeztetést, miután Harasztit gáncsolta egy labdaszerzést követően.

68. perc: Medgyes veszélyes bal oldali beadásáról középen Ádám centikkel maradt le.

70. perc: Újabb veszélyes szöglet, ezúttal Windeckert találta meg középen a labda, de szorongatott helyzetből nem tudta irányítani a labdát és erőt belevinni, így az végül a vendég hálóőré lett.

72. perc: Szabó B. is „besárgult”.

74. perc: Cseréltünk: Balogh helyett Nagy R. folytatta.

76. perc: Ádám - Böde játszott össze a tizenhatos vonalánál, középen, sajnos az utolsó pillanatban azonban a lövést már meg tudták akadályozni a vendégek.

78. perc: Medgyes bal oldali beadását Sajbán készítette le lövésre Nagy R.-nek, aki ígéretesen érkezett, de próbálkozását sajnos blokkolták. Ah…

79. perc: Vendég csere: Babunski Da. helyett Bényei kapott lehetőséget.

83. perc: Újabb DVSC-csere: Babunksi Do. helyett Tischler folytatta.

86. perc: Tischler lépett ki középen, majd kétszer is próbálkozhatott ziccerrel, de Nagy G. nagyokat védett, és meccsben tartott minket.

87. perc: Baráth kapott sárga lapos figyelmeztetést Medgyes felrúgásáért.

90+1. perc: Szélpál buktatta Bényeit, amiért a játékvezető azonnali piros lapot adott teljesen érthetetlenül. A hosszas VAR-vizsgálat után azonban visszavonták az ítéletet...

90+4. perc: DVSC-csere: Poórt Baranyai váltotta.

Véget ért a mérkőzés. PAKSI FC - DVSC 0 - 1