OTP Bank Liga 2022/2023, 7. forduló - 2022.09.03. - 14:00

Kecskeméti TE - PAKSI FC 3 - 1 (0 - 0)

Helyszín: Kecskemét, Széktói Stadion

Nézőszám: -

Játékvezetők: Csonka Bence (játékvezető), Pillók Ádám (tartalékjátékvezető), Horváth Zoltán (asszisztens), Aradi József (asszisztens)

A KTE összeállítása

Kezdők: Varga B., Katona M. (Katona B. 46'), Banó-Szabó (Szabó L. 72'), Duranovic (Szuhodovszki 46'), Nagy (Sági 83'), Szalai, Szabó A., Vágó, Belényesi, Tóth (Buna 90+2'), Zeke

Cserék: Varga Á., Kersák, Sági, Grünvald, Pejovic, Szabó L., Buna, Ryashko, Meskhi, Szuhodovszki, Katona B., Gréczi

Vezetőedző: Szabó István

Kezdők: Rácz, Hahn, Balogh, Haraszti, Vas (Osváth 46'), Kádár (Szélpál 72'), Windecker (Papp 10'), Varga, Lenzsér, Szabó B. (Sajbán 46'), Szabó J.

Cserék: Simon, Gévay, Sajbán, Bőle, Osváth, Gyurkits, Papp, Szélpál, Debreceni, Nagy R.

Vezetőedző: Waltner Róbert

Gólszerzők: Katona B. 47', Banó-Szabó 72', Szabó L. 88', ill. Sajbán 81'

1.perc: A KTE kezdte a mérkőzést.

4. perc: Duranovic lépett ki középen, és vezethette ziccerbe a kapunkra a labdát, végül azonban 15 méterről a felső léc fölé lőtt… Köszönjük!

5. perc: Újabb hazai kilépés a pálya tengelyében, majd Windecker tizenhatoson belüli mentése után ítélt büntetőt a játékvezető.

6. perc: Banó-Szabó a kapufára lőtte a tizenegyest.

10. perc: Kényszerű csere nálunk: Windecker helyett Papp folytatta. Joci rosszullétre panaszkodott.

13. perc: Vas próbálkozott a tizenhatos sarkától, sajnos a lágy labdát a hazaiak kapusa könnyen fogni tudta.

15. perc: Szabó J. volt teljesen tisztán, jó 22 méterről próbálkozott is, de a labda sajnos a kapu mellett hagyta el a játékteret.

20. perc: Szabó B. fordított jól oldalt, majd Vas tekert középre, ahol Haraszti fejelt, csak sajnos a labda túlságosan lelassult, így nem okozott nagy gondot.

22. perc: Egy veszélyes hazai kontra után Duranovic lőtt a kapunk mellé már éles szögből.

25. perc: Haraszti próbált kapura lőni egy szabadrúgást 20 méterről, enyhén bal oldalról, sajnos a jól tekeredő labdát a sorfal megakasztotta, majd a lepattanó mellé ment.

27. perc: Haraszti - Szabó B. összjáték a pálya tengelyében, végül utóbbi lőtt fölé 20 méterről.

29. perc: Nagy indult meg a jobb oldalon, majd éles szögből, erős labdát eresztett el, de Rácz védeni tudott.

30. perc: Duranovic kapta a mérkőzés első sárga lapját, Harasztira tartott rá.

33. perc: Hahn jobb oldali beadását középen szorongatott helyzetben Varga fejelte a kapu fölé.

36. perc: Papp próbálkozott jó 25 méterről, a labda a kapu mellett hagyta el a játékteret.

38. perc: Tűzijátékot rendeztünk a hazai tizenhatoson belül, ám a hazaiak kapusa mindent hárított. Ah…, nagyon közel voltunk a vezetés megszerzéséhez.

40. perc: Haraszti húzta meg a jobb oldalon, majd a pontos labdáját középen Varga fejelte kapura, de sajnos túl messziről, 15 méterről, így a labda túlságosan lelassult.

42. perC: Haraszti tett élesen középre egy szabadrúgást a jobb oldalról, de ott sajnos mindenki pár centivel lemaradt ról.

43. perc: Belényesi kapott sárga lapos figyelmeztetést Varga elleni elkésett belépőjét követően.

Véget ért az első félidő. KTE - PAKSI FC 0 - 0

Mindkét oldalon két csere a szünetben: A KTE-nél: Duranovic és Katona M. helyett Szuhodovszki és Katona B. folytatta. Nálunk: Vas és Szabó B. helyett Osváth és Sajbán lépett a pályára.

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

47. perc: Gól. Belealudtunk a második félidő kezdésébe, a frissen beállt Katona B. talált a kapunkba éles szögből, a bal oldalról...

KTE - PAKSI FC 1 - 0

57. perc: Sajbán lépett be a bal oldalról a tizenhatoson belülre, de sajnos nem tudta a hazai kapuson átpörgetni a labdát.

60. perc: Újra módosítottunk: Hahnt Nagy R. váltotta.

62. perc: Haraszti lőtt jó 26 méterről a kapu fölé. Egyedül volt, meg lehetett próbálni.

65. perc: Nagy R. húzta mega bal oldalon, majd veszélyesen tette középre, ahol Varga nem sokkal maradt le. Ah…

65. perc: Lerántásért Nagy R. kapott sárga lapos figyelmeztetést.

71. perc: Banó-Szabó hagyott ki egy ziccert a bal oldalról betörve. Köszönjük!

72. perc: Gól. Banó-Szabó lépett ki teljesen egyedül a pálya tengelyében, majd a kapunkba lőtt.

KTE - PAKSI FC 2 - 0

72. perc: Mindkét csapat cserélt: Banó-Szabó helyett Szabó L. folytatta a hazaiaknál. Kádár helyett Szélpál a pályán nálunk.

76. perc: Katona B. tekert nem sokkal a kapunk mellé egy szabadrúgást jó 22 méterről.

81. perc: Góól! Gyönyörű Varga - Sajbán összjáték a tizenhatos vonalánál, majd utóbbi talált a kapuba. Gyerünk, srácok!

KTE - PAKSI FC 2 - 1

83. perc: Cseréltek a hazaiak: Nagy helyett Sági folytatta.

87. perc: Nagy R. tekert kapura jó 20 méterről, a léc alá tartó labdát a hazaiak kapusa csak nagyot nyújtózva tudta kitornászni.

88. perc: Gól. Szabó L. ment el a jobb oldalon, majd lőtt a kapunkba…

KTE - PAKSI FC 3 - 1

90+2. perc: KTE-csere: Tóth helyett Buna lépett a pályára.