PAKSI FC - Jagiellonia Bialystok 1 - 2

2023. jan. 11.  -  NB I.
Harcos első felkészülési mérkőzést játszottunk a beleki viharban.

Első felkészülési mérkőzés: PAKSI FC - Jagiellonia Bialystok 1 - 2 (1 - 1) - 2023.01.11.

Első félidő: Nagy G. - Osváth, Szélpál, Kádár, Szabó J. - Papp, Windecker, Bőle - Sajbán, Szabó B., Varga

Második félidő: Nagy G. - Vas, Tamás (Osváth 60'), Kinyik, Kovács - Balogh, Haris, Gyurkits - Haraszti, Horváth, Nyári

Vezetőedző: Waltner Róbert

Bialystok kerete

Kezdők: Alomerovic, Puerto, Nastic, Camara, Imaz, Prikryl, Kupisz, Gual, Matysik, Skrzypczak, Laski

Cserék: Abramowicz, Piekutowski, Pazdan, Bida, Olszewski, Wojciechowski, Pospisil, Wdowik, Samborski, Bortniczuk, Lewicki, Wojdakowski, Kowalski, Matsui, Trubeha

Vezetőedző: Maciej Stolarczyk

Gólszerzők: Sajbán 21’, ill. Imaz 38’, Trubeha 80' (bü.)

Helyszín: Belek, Törökország

A körülményekhez képest kimondottan elégedett vagyok. Szélvihar és zuhogó eső nehezítette a mérkőzésünket. Az első félidő jobban tetszett, jól és fegyelmezetten futballoztunk, arra mindenféle szempontból lehet építeni. A második játékrész hagyott kívánnivalót maga után. Azért vannak ugyanakkor az edzőmeccsek, hogy tanuljunk a hibákból. Remélem, a következő találkozónkon a most második félidős csapat is jobb formát hoz majd. Az első bekapott gól roppantul bosszant, hisz’ addig helyzetbe sem kerültek a lengyelek, a tizenegyesük a mérkőzés végén pedig minimum kétes ítélet volt. Megyünk tovább, a játékosaink még nem frissek, ez látszott is, de mindenki kiválóan dolgozik. Keressük a kezdőcsapatunkat - fogalmazott vezetőedzőnk, Waltner Róbert a mérkőzést követően honlapunknak.