Kezdők: Nagy G., Gévay, Kecskés, Hahn, Fejes, Windecker, Kővári, Zsidai, Szabó, Bartha, Simon

Cserék: Rácz, Bobál, Remili, Egerszegi, Kesztyűs, Könyves, Lenzsér

A DVSC kerete

Kezdők: Nagy, Kinyik, Szatmári, Tőzsér, Ferenczi, Haris, Varga, Bódi, Kusnyir, Avdijaj, Szécsi

Cserék: Kosicky, Kuti, Barna, Mészáros, Zsóri, Takács, Damásdi

4. perc: Simon lőtt szorongatott helyzetből 13 méterről, a jobb oldalról, de a túlságosan lelassuló labdát Nagy könnyedén fogta.

7. perc: Simon most a bal oldalon, az alapvonalról adta volna középre a játékszert, de egy debreceni láb belelépett.

7. perc: Kecskés szöglete veszélytelen volt a kapura, de ismételhetett. A veszélyesen a kapu elé érkező labda centikkel ment a kapu mellé.

8. perc: A harmadik sarokrúgást követően a vendégek felszabadították a kapujukat a nyomás alól.

12. perc: Hahn lőtt kapura egy lecsorgó labdát 15 méterről, Nagy védett.

15. perc: Kényszerű csere csapatunknál: Szabó egy ütközést követően nem tudta folytatni a játékot, helyett Lenzsér lépett a pályára.

16. perc: Sokadszorra indultunk meg jól a jobb oldalon, a beadásba viszont ismét beleléptek a vendégek. Kecskés szöglete veszélytelen volt a kapura.

18. perc: Egy bal oldali megindulást követően Windecker ívelte pontosan középre a labdát, ahol Simon csúsztatta tovább azt, a túloldalon érkező Kecskés elől az utolsó pillanatban szabadítottak fel.

19: perc: Tőzsér lőtt 24 méterről messze a kapunk fölé.

28. perc: Hahn vezette be középen több kényszerítővel a labdát, majd 15 méterről lőtt, de a próbálkozását az utolsó pillanatban blokkolták.

30. perc: Kecskés veszélyesen középre érkező szögletét Tőzsér fejelte ki a tizenhatoson kívülre.

31. perc: Zsidai ívelt lágyan középre egy labdát a bal oldalról, de Nagy jól jött ki a kapujából, és begyűjtötte azt.

33. perc: Windecker ugrott ki tisztán a jobb oldalon, majd a vendég kapus mellett laposan a kapu mellé gurította a labdát. Nagy helyzet maradt ki.

35. perc: Gévay ugratta ki Hahnt a jobb oldalon, aki veszélyesen ívelte középre a labdát, de Nagy kis tétovázást követően lehúzta a levegőből a játékszert.

39. perc: Fejes vezette középre a labdát a bal oldalról, az alapvonalon egy szép cselt követően, a gólvonalon Hahn és Simon várták a labdát, de az egy debreceni láb miatt nem jutott el hozzájuk.

40. perc: Kecskés veszélyesen középre érkező sarokrúgását Fejes fejelését követően Gévay lőtte szorongatott helyzetből nem sokkal a kapu fölé.

42. perc: Kecskés ívelt középre a bal oldalról egy szabadrúgást veszélyesen, de Nagy magabiztosan gyűjtötte be a játékszert.

45. perc: Változtattak a vendégek: Bódi helyett Damásdi kapott lehetőséget.

45+1. perc: Lenzsér sárga lapos figyelmeztetést kapott.

Véget ért az első félidő. PAKSI FC - DVSC 0 - 0

46. perc: A DVSC csapata kezdte a második játékrészt.

48. perc: Ferenczi tekerte a kapunk felső lécére a játékszert 17 méterről.

52. perc: Tőzsér próbálkozott 31 méterről egy szabadrúgással, a játékszer a sorfalunkban akadt el.

54. perc: Kinyik kapott sárga lapos figyelmeztetést.

55. perc: Gól: Egy jobb oldali megindulást követően a kapunk előtt keresztbe elsuhanó labdát Varga sodorta be a hálónkba. 0 - 1

57. perc: Hahn lőtt veszélyesen a bal oldalról keresztbe, a labda a kapu mellett hagyta el a játékteret.

58. perc: Fejes kapott sárga lapos figyelmeztetést.

60. perc: Vezetőedzőnk változtatott: Bartha helyett Könyves kapott lehetőséget.

64. Góóól: Gévay talált a kapuba. 1 - 1

67. perc: Windecker fejelt kapura egy bal oldali, hosszú beívelést, Nagy a gólvonalról kotorta ki a játékszert.

68. perc: Góóól: Könyves buktatását követően a játékvezető a tizenegyes pontra mutatott. Hahn értékesített pontosan a megítélt büntetőt.  2 - 1

70. perc: Ferenczi és Gévay kakaskodásért sárga lapos figyelmeztetést kapott.

73. perc: Változtattak a vendégek: Avdijaj helyett Takács kapott lehetőséget.

77. perc: A DVSC kihasználta a harmadik cserelehetőségét is: Tőzsér helyett Zsóri lépett a pályára.

81. perc: Zsóri kapott sárga lapos figyelmeztetést egy veszélyes becsúszásért.

85. perc: Varga végezhetett el kecsegtető helyről egy szabadrúgást, a játékszer a sorfalunkban akadt el.

86. perc: Nagy kapott csapatunkból sárga lapos figyelmeztetést időhúzás miatt.

90. perc: Varga végzett el sarokrúgást, a veszélyesen középre érkező labda cetikkel a kapunk mellett hagyta el a játékteret.

91. perc: A játékvezető 4 perc hosszabbítást jelzett.

91. perc: Cseréltünk: Zsidai helyett Egerszegi kapott lehetőséget.

92. perc: Ferenczi lőtt 11 méterről, Nagy védett.

93. perc: Kecskés sárga lapos figyelmeztetést kapott.

Véget ért a mérkőzés. PAKSI FC - DVSC 2 - 1