Kezdők: Nagy G., Bobál, Báló, Hahn, Remili, Papp, Windecker, Zsidai, Könyves, Kulcsár, Lenzsér

Cserék: Rácz, Cseke, Egerszegi, Kesztyűs, Kővári, Berdó, Simon A.

Sérültek: Bartha, Szabó, Gévay, Kecskés, Fejes, Vági, Nagy R., Haraszti, Simon Á.

Az Újpest FC kerete

Kezdők: Pajovic, Ristevski, Litauszki, Obinna, Diallo, Sankovic, Rácz, Nagy, Pauljevic, Burekovic, Traoré

Cserék: Banai, Simon, Solomon, Zsótér, Bojovic, Kovács, Beridze

1. perc: Csapatunk kezdte az első félidőt.

4. perc: Burekovic jobb oldali, veszélyes beadását Nagy öklözte ki a kapunk előteréből.

8. perc: Rácz indult meg a bal oldalon, majd veszélyesen középre csavarta a játékszert, de Nagy ismét jól jött ki a kapujából, majd újból a tizenhatoson kívülre boxolta a labdát.

10. perc: Burekovic szöglete veszélytelen volt a kapunkra.

20. perc: Báló veszélyesen középre tekeredő szögletét, Pajovic öklözte ki a tizenhatoson kívülre.

24. perc: Kulcsár rúgott össze Traoréval úgy, hogy nem tudta folytatni a játékot, vezetőedzőnknek kényszerű cserét kellett végrehajtania: Kővári kapott lehetőséget.

26. perc: Nagy indult meg a bal oldalon, majd veszélyesen közére tekerte a játékszert, ahol két újpesti is lemaradt róla, végül Báló tisztázott fejjel.

30. perc: Egy ismét szépen felépített támadást követően Hahn lőtt 18 méterről, a labda nem sokkal a kapu felett hagyta el a játékteret.

33. perc: Remili tekert veszélyesen középre egy szabadrúgást a jobb oldalról, a kapu előtti kavarodást követően Bobál lőtt 11 méterről, Pajovic nagy bravúrral tornászta a kapu fölé a játékszert. Nagy helyzet maradt ki.

34. perc: Báló két sarokrúgást végzett el, egyik sem volt veszélyes a kapura.

39. perc: Burekovic csavarta veszélyesen középre a labdát a bal oldalról, középen azonban mindenki lemaradt róla, majd Sankovic lőtt 25 méterről messze a kapu fölé.

40. perc: Hahn juttatta a hálóba a labdát, de a játékvezető leshelyzet miatt nem adta meg a találatot.

44. perc: Lenzsér kapott sárga lapos figyelmeztetést Traoré lerántásáért.

45+2 perc: Burekovic bal oldali beadását Zsidai vágta ki a tizenhatoson kívülre.

45+3 perc: Burekovic sarokrúgását Nagy öklözte ki a tizenhatoson kívülre.

Véget ért az első félidő. PAKSI FC - Újpest FC 0 - 0

46. perc: Az Újpest csapata kezdte a második játékrészt.

49. perc: Könyves tekert kapura egy szabadrúgást 22 méterről, a bal oldalról, Pajovicnak tornáznia kellett, hogy kipaskolhassa a játékszert.

50. perc: Báló szöglete veszélytelen volt a kapura.

60. perc: Burekovic tekert középre veszélyesen egy szabadrúgást a bal oldalról, ahol Dialló érkezett, és a kapu fölé fejelte a labdát.

61. perc: Gól: Bobál vétett öngólt. PAKSI FC - Újpest FC 0 - 1

65. perc: Burekovic kapott sárga lapos figyelmeztetést reklamálásért.

67. perc: Bobál buktatta Traorét a tizenhatoson belül, amiért sárga lapos figyelmeztetést kapott, valamint a játékvezető tizenegyest ítélt.

68. perc: Gól: Traoré magabiztosan értékesítette a büntetőt. PAKSI FC - Újpest FC 0 - 2

69. perc: Mesterünk másodszorra cserélt: Remili helyett Simon lépett a pályára.

70. perc: A vendégek is változtattak: Nagy helyett Simon kapott lehetőséget.

74. perc: Simon lőtt laposan 18 méterről, a labda nemsokkal a vendég kapu mellett hagyta el a játékteret.

A hivatalon nézőszám: 1200

79. perc: Zsidai kapott sárga lapos figyelmeztetést egy szabálytalan belépőt követően.

80. perc: Vezetőedzőnk kihasználta a harmadik változtatási lehetőségét is: Zsidai helyett Kesztyűs kapott lehetőséget.

82. perc: Burekovic sarokrúgása veszélytelen volt a kapunkra.

86. perc: Remili ívelt középre egy szabadrúgást a támadótérfél közepétől, a kapu előtt Bobál csúsztatta tovább a játékszert, amit aztán Pajovic magabiztosan fogott.

88. perc: Cseréltek a vendégek: Traoré helyett Zsótér kapott lehetőséget.

90. perc: Ismét változtatott a vendég tréner: Rácz helyett Solomon lépett a pályára.

Véget ért a mérkőzés. PAKSI FC - Újpest FC 0 - 2