Fontos meccsen, fontos három pontot tartottunk itthon.
Fontos meccsen, fontos három pontot tartottunk itthon. Szép volt, fiúk!

Kezdők: Nagy G., Hahn, Fejes, Kesztyűs, Papp, Windecker, Kővári, Szabó, Bartha, Simon A., Lenzsér

Cserék: Rácz, Bobál, Báló, Kecskés, Remili, Egerszegi, Zsidai

Sérültek: Gévay, Kulcsár, Vági, Nagy R., Haraszti, Simon Á.

Az MTK Budapest kerete

Kezdők:  Horváth, Vogyicska, Bognár, Vass, Gengeliczki, Torghelle, Kanta, Katona, Pintér, Lencse, Selin

Cserék: Kychak, Balogh, Mihajlovic, Banahene, Kulcsár, Varju, Kata

Percről percre

1. perc: Csapatunk kezdte a mérkőzést.

5. perc: Torghelle ugrott ki középen és kapott egy pontos ívelést, majd Nagy felett a kapunk fölé emelte a játékszert, de mindeközben a partjelző lest intett.

6. perc: Kesztyűs tekert középre egy szabadrúgást a bal oldalról, de az középen mindenkinek magas vagy hosszú volt.

12. perc: Bognár sarokrúgása veszélytelen volt a kapunkra.

13. perc: Katona próbálkozott egy lapos lövéssel 20 méterről, a labda messze a kapunk mellett hagyta el a játékteret.

18. perc: Katona jobb oldali beívelését Hahn és Kővári tisztázta a tizenhatosunkon kívülre.

20. perc: Kesztyűs lőtt a kapu fölé 22 méterről egy szabadrúgást.

20. perc: Torghelle kapott sárga lapos figyelmeztetést Windecker lekönyökléséért.

23. perc: Simon tört be a tizenhatoson belülre a jobb oldalon, majd laposan középre tette a játékszert, de az a túloldalon érkező Barthának hosszú volt.

24. perc: Lenzsér kapott sárga lapos figyelmeztetést egy szabálytalan belépőt követően.

24. perc: Kanta lőtte messze a kapunk fölé a labdát a megítélt szabadrúgásból a tizenhatos sarkától.

25. perc: Góóól! Hahn indult meg a bal oldalon majd erősen, élesszögből lőtt, a játékszer Horváth lábáról a kapuban kötött ki. 1-0

28. perc: Hahn indult meg a bal oldalon majd középre tette a játékszert, de a tisztán érkező Bartha nem találta el jól a labdát, így az a kapu fölé vágódott. Nagy helyzet maradt ki.

30. perc: Gengeliczki kapott sárga lapos figyelmeztetést.

36. perc: Lencse tört be a tizenhatosunkon belülre tisztán, de lövését az utolsó pillanatban blokkolni tudtuk.

37. perc: Bognár sarokrúgását Kesztyűs fejelte ki a tizenhatosunkon kívülre.

40. perc: Kesztyűs szöglete veszélyesen érkezett középre, ahol Lenzsér fejelt, a földre pattanó labdát Horváth csak öklözni tudta az érkező Simon elől, aki azonban lesen volt.

41. perc: Kesztyűs újból sarokrúgást végezhetett el, azonban a labda most veszélytelen volt a vendég kapura.

45+1. perc: Szabó kapott sárga lapos figyelmeztetést Torghelle buktatásáért.

Véget ért az első félidő. PAKSI FC - MTK Budapest 1 - 0

A hivatalon nézőszám: 1153

46. perc: Az MTK kezdte a második játékrészt.

50. perc: Bognár ívelt középre egy szabadrúgást a bal oldalról, Simon szabadított fel.

54. perc: Vass kis szöglete veszélytelen volt a kapunkra.

58. perc: Windecker lőtt a kapu fölé 30 méterről.

60. perc: Mesterünk változtatott először: Kesztyűs helyett Kecskés kapott lehetőséget.

62. perc: Kecskés sarokrúgása veszélytelen volt a vendég kapura.

65. perc: Cserére szánta el magát a vendégek edzője is: Lencse helyett Kulcsár lépett a pályára.

69- perc: Most a változtatásoké a főszerep, kihasználtuk második lehetőségünket is: Simon helyett Remili bizonyíthat.

71. perc: Katona kapott sárga lapos figyelmeztetést Hahn lerántásáért.

75. perc: Nagy gyűjtött be egy gondosan felépített támadás után a jobb oldalról veszélyesen középre érkező labdát.

77. perc: Kulcsár húzta meg a jobb oldalon, majd éles szögből próbálkozott, a labda az oldalhálót találta el.

77. perc: Vass szöglete veszélytelen volt a kapunkra.

79. perc: Vass ismét sarokrúgást végezhetett el, a középen érkező Gengeliczki messze a kapunk fölé fejelte a játékszert.

80. perc: Vezetőedzőnk kihasználta a harmadik cserelehetőségét is: Hahn helyett Egerszegi lépett a pályára.

82. perc: A recept ismét ugyanaz: Vass szöglet, középen Gengeliczki érkezett, aki ezúttal csak centikkel fejelte a játékszert a felső kapufánk fölé.

84. perc: Másodszor és harmadszor cseréltek a vendégeink: Vass helyett Mihajlovic és Katona helyett Banahene kapott lehetőséget.

86. perc: Bognár szögletét Torghelle éríntette fejjel, de szerencsére nem tudta a kapunk felé irányítani a játékszert.

88. perc: Remili kapott sárga lapos figyelmeztetést Selin lerántásáért.

89. perc: Bognár ismét sarokrúgást végzett el, de a labda újból veszélytelen volt a kapunkra.

Véget ért a mérkőzés. PAKSI FC - MTK Budapest 1 - 0