Már az első félidőben eldöntöttük a továbbjutást.

Kezdők: Pomozi, Nyisalovits, Tóth, Fazekas, Zimányi, Galambosi, Katona, Mahalek, Nyitrai, Arady, Nemes

Cserék: Elek, Asztalos, Kismarton, Sándor, Szilágyi

Kezdők: Rácz, Hahn, Osváth, Fejes, Remili, Balogh, Papp, Windecker, Poór, Szabó, Könyves

Cserék: Holczer, Kecskés, Böde, Kelemen, Simon, Fejős, Lenzsér

Sérültek: Kulcsár, Haraszti

1. perc: A Putnok kezdte a mérkőzést.

7. perc: Rácz fogta magabiztosan Katona erőtlen fejesét egy jobb oldali beadást követően.

9. perc: Osváth jobb oldali beadását Könyves fejelte a kapu fölé 15 méterről, szorongatott helyzetből. Szép összjáték volt.

17. perc: Windecker ugratta ki egy lágyan felemelt labdával Pappot, aki fejjel próbálta a játékszert a kapuba juttatni, de a kirontó hazai hálóőr elkaszálta, a játékvezető pedig büntetőt ítélt.

18. perc: Góóól! Hahn magabiztosan értékesítette a tizenegyest. Putnok FC - PAKSI FC 0 - 1

21. perc: Góóól! Egy gyönyörű támadást követően Hahn cselezett utoljára a tizenhatos sarkánál, majd tanítani való módon a kapuba tekerte a játékszert. Putnok FC - PAKSI FC 0 - 2

26. perc: Góóól! Balogh sarokrúgását Remili tekert középre, majd Szabó fejelte a kapu előterébe a játékszert, amit végül Poór lőtt a hálóba védhetetlenül. Putnok FC - PAKSI FC 0 - 3

30. perc: Könyves próbálkozott 16 méterről, lapos lövését Pomozi bravúrral, vetődve hárította.

30. perc: Góóól! A hazai kapuról kipattanó labdára Balogh érkezett és kapuba vágta a labdát. Putnok FC - PAKSI FC 0 - 4

34. perc: Nyitrai lapos próbálkozását 15 méterről Rácz vetődve tolta a kapunk mellé, majd a sarokrúgás veszélytelen volt.

40. perc: Egy kiválóan végigvezetett kontratámadást követően Szabó adta középre a labdát a bal oldalról, Hahn pontosan érkezett, de Pomozi hárította lövését. Ismét egy gyönyörű támadást vezettünk végig.

Véget ért az első félidő. Putnok FC - PAKSI FC 0 - 4

Mindkét tréner változtatott a szünetben: nálunk Fejes helyett Lenzsér kapott lehetőséget, a Putnoknál pedig Nemes helyett Sándor lépett a pályára.

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

51. perc: Tóth próbálkozott távolról, Rácz magabiztosan ölelte magához a játékszert.

54. perc: Szabó bal oldali beadásáról középen Hahn centikkel maradt csak le.

55. perc: Remili vezette középen a labdát, majd távolról próbálkozott, de lövés a kapu fölé ment.

56. perc: Mesterünk kihasználta második változtatási lehetőségét is: Könyves helyett Fejős kapott lehetőséget.

58. perc: Módosított a hazai vezetőedző is: Tóth helyett Kiss lépett a pályára.

59. perc: Lenzsér fejelt nem sokkal a kapu fölé egy bal oldalról érkező szabadrúgást.

61. perc: Fejős lőtt szorongatott helyzetből éppen a hazai felső kapufa fölé 15 méterről.

63. perc: Fejős kapott sárga lapos figyelmeztetést egy szabálytalan belépőért.

67. perc: Harmadik cserelehetőségünket is kihasználtuk: Remili helyett Kecskés kapott lehetőséget.

72. perc: Utoljára változtattak a hazaiak is: Katona helyett Szilágyi állt játékba.

76. perc: Balogh elé került a labda a tizenhatoson belül, aki egy cselt követően lőtt volna, de próbálkozását sajnos blokkolták.

80. perc: Osváth visszahúzásáért Sándor kapott sárga lapos figyelmeztetést.

81. perc: Fejős tekert nem sokkal a kapu fölé egy szabadrúgást 18 méterről. Szép próbálkozás volt.

83. perc: Balogh szögletét a rövid oldalon Hahn csúsztatta tovább, majd Windecker lőtt a kapu fölé. Kiváló összjáték volt.

84. perc: Balogh kapott sárga lapos figyelmeztetést Fazekas buktatásáért.

86. perc: Góóól! Balogh ívelt mértani pontossággal középre egy szabadrúgást a bal oldalról, majd Poór pontosan érkezett, és a hálóba bólintotta a játékszert. Gyönyörű gólt szereztünk. Putnok FC - PAKSI FC 0 - 5

Véget ért a mérkőzés. Putnok FC - PAKSI FC 0 - 5