Kezdők: Holczer, Hahn, Osváth, Fejes, Remili, Balogh, Papp, Windecker, Poór, Szabó, Könyves

Cserék: Rácz, Báló, Kecskés, Szendrei, Simon, Fejős, Lenzsér

Kezdők: Pogacsics, Fodor, Vachtler, Csiki, Nagy J., Beliczky, Nagy T., Szakály, Hegedűs, Ádám, Nagy R.

Cserék: Slakta, Hadaró, Poplatnik, Ur, Nagy K., Balázs, Yakymiv

Vezetőedző: Disztl László

Helyszín: Paks, PAKSI FC Stadion

Játékvezetők: Bogár Gergő (játékvezető), Medovarszki János (tartalékjátékvezető), Buzás Balázs (asszisztens), Bornemissza Norbert (asszisztens), Karakó Ferenc (alapvonali játékvezető) és Zierkelbach Péter (alapvonali játékvezető).

1. perc: A Kaposvár kezdte a mérkőzést.

3. perc: Papp próbálkozott 24 méterről, de lövése megpattant, így a játékszer a vendég kapu mellé szállt.

4. perc: Osváth jobb oldali, kivaló beadását Pogacsics paskolta el a pontosan érkező a Szabó feje elől.

7. perc: Remili veszélyes szögletére Fejes érkezett tanítani való módon, a földre lefejelt labda nem sokkal ment a kapu mellé. Nagyon bekezdtünk, nagyon hajtanak a srácok!

13. perc: Nagy R. ívelt veszélyesen középre, a kapunk elé a jobb oldalról, de hála Istennek a beadás minden érkező vendégjátékosnak hosszú lett.

14. perc: Könyves lódult meg a bal oldalon, majd középre passzolt, ahol Hahn érkezett, sajnos azonban egy-két lépéssel lemaradt. Ismét nagy lehetőségünk volt.

16. perc: Nagy R. cselezte középre magát, majd 18 méterről próbálkozott, a kapunkba tartó labdát Holczer hatalmas bravúrral hárította. Szép megmozdulás volt kapusunktól.

19. perc: Könyves lódult meg ismét a bal oldalon, befelé cselezett, majd a tizenhatos sarkától próbálkozott egy tekeréssel, a kapuba igyekvő labda azonban sajnos az utolsó kaposvári védőben elakadt. 42-es számú játékosunk kiválóan futballozik eddig.

20. perc: Remili lőtt laposan nem sokkal a kapu mellé 18 méterről.

22. perc: Windecker jobb oldali beadását Fejes fejelte a kapu fölé. Megannyi helyzetet és lehetőséget dolgozunk ki…

24. perc: Papp ugratta ki Remilit a tizenhatos vonalától, aki laposan a kapu mellé lőtt. Szép játék volt, újból veszélyeztettünk.

27. perc: Tanítani való kontratámadást vittünk végig, melynek a végén Balogh adta laposan középre a játékszert Könyvesnek, támadónk szorongatott helyzetben volt, így centikkel maradt le a labdáról.

32. perc: Poór próbálkozott a félpálya felétől, a labda nem sokkal a felső kapufa felett hagyta el a játékteret.

34. perc: Szabó vett át mellel zseniálisan úgy egy keresztlabdát, hogy közben lerázta védőjét is, és megindulhatott a kapu felé. Lövése azonban nem sikerült jól, így nem tudtunk a kapuba találni.

36. perc: Gól. Hegedűs fejelt a kapunkba hat méterről egy pontos, de távoli beadást a jobb oldalról.

PAKSI FC - Kaposvári Rákóczi FC 0 - 1

37. perc: Osváth jobb oldali beadására Hahn érkezett pontosan, azonban lerántás miatt nem tudott fejelni, bosszantó és hihetetlen, hogy a játékvezető nem ítélt büntetőt.

Véget ért az első félidő. PAKSI FC - Kaposvári Rákóczi FC 0 - 1

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

47. perc: Góóól! Remili lőtt 15 méterről a kapuba laposan és védhetetlenül.

PAKSI FC - Kaposvári Rákóczi FC 1 - 1

50. perc: Nagy J. kapott sárga lapos figyelmeztetést, miután hátúrról rácsúszott Könyvesre. Lehet, hogy eggyel sötétebb színű kártyát is megérhetett volna ez a megmozdulás.

53. perc: Könyves lőtt kapura éles szögből, bombáját Pogacsics hárította.

55. perc: Góóól! Windecker próbálkozott megközelítőleg 32 méterről, lövését Pogacsics nem tudta hárítani, így a labda a hálóban kötött ki. Gyönyörű volt!

60. perc: Vendégeink változtattak először: Szakály helyett Nagy K. lépett a pályára.

62. perc: Ismét cserélt a Kaposvár: Csiki helyett Balázs kapott lehetőséget.

63. perc: Balázs sárga lapos figyelmeztetéstben részesült, mivel úgy lépett a pályára, hogy azt a játékvezető még nem engedélyezte.

65. perc: Papp kapott sárga lapos figyelmeztetést egy szabálytalan belépőért.

70. perc: Harmadik változtatását is kihasználta a vendég vezetőedző: Nagy R. helyett Poplatnik állt be.

71. perc: Könyves indult meg a jobb oldalon, majd egy cselt követően, 5 méterre a kaputól lőtt, de Pogacsics bravúrral hárított.

A hivatalos nézőszám: 1109

75. perc: Ismét Könyves indult meg a jobb oldalon, majd gyanús körülmények között került a földre a tizenhatoson belül, de a síp ismét néma maradt...

76. perc: Mesterünk is változtatott: Könyves helyett Fejős lépett a pályára.

81. perc: Fodor kapott sárga lapot miután csúnyán felrúgta Fejőst.

82. perc: Másodszorra cserélt vezetőedzőnk: Balogh helyett Simon kapott lehetőséget, aki hosszú sérülését követően tért most vissza éles meccsen.

84. perc: Remili csúszott be hátulról Nagy T.-re, amiért sárga lapot könyvelhetett el.

85. perc: Nagy K. lőtt 16 méterről, a labda a bal oldali kapufánkon csattant.

87. perc: Szabó Beliczky lerántásáért sárga lapot kapott.

89. perc: Poplatnik fejelt nem sokkal a kapunk mellé egy jobb oldali beadást, ami egy kontratámadást követően érkezett középre.

90. perc: Fejős vezette keresztbe a labdát, majd 18 méterről laposan lőtt. Pogacsics fogra a próbálkozást.

90+1’ perc: Holczer kapott sárga lapot időhúzásért.

90+2’ perc: Harmadszorra változtattunk: Papp helyett Kecskés kapott lehetőséget.

Véget ért a mérkőzés! PAKSI FC - Kaposvári Rákóczi FC 2 - 1