Kezdők: Hegedüs, Meissner, Van Nieff, Urblík, Vanecek, Kiss, Szolnoki, Nagy, Hadzhiev, Knezevic, Gyurcsó

Cserék: Tóth, Mebrahtu, Sós, Spandler, Tamás, Hegedűs, Fülöp

Kezdők: Holczer, Gévay, Hahn, Osváth, Fejes, Remili, Balogh, Papp, Windecker, Szabó, Könyves

Cserék: Rácz, Báló, Kecskés, Kelemen, Simon, Fejős, Lenzsér

Poórt a héten betegség hátráltatta a munkában, így nem került keretbe.

Piros lap miatt eltiltott: Böde

Vezetőedző: Tomiszlav Szivics

Helyszín: Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

Játékvezetők: Karakó Ferenc (játékvezető), Kóbor Péter (tartalékjátékvezető), Albert István (asszisztens), Horváth Róbert (asszisztens), Andó-Szabó Sándor (alapvonali játékvezető) és Kulcsár Katalin (alapvonali játékvezető).

1. perc: A Puskás csapata kezdte a mérkőzést.

4. perc: Gévay veszélyes jobb oldali beadását középen Szolnoki mellől Hahn fejelte nem sokkal a kapu fölé. Szép megmozdulás volt.

10. perc: Osváth vágott ki higgadtan a tizenhatosunkon kívülre egy veszélyes jobb oldali beadást.

14. perc: Fejes kapott sárga lapos figyelmeztetést Vanecek lerántásáért.

17. perc: Hahn játszott össze kiválóan a bal oldalvonalnál Szabóval, majd utóbbi Fejest indított leheletnyien hosszan, így csatárunk nem érhette utol a játékszert. Szép összjáték volt.

19. perc: Góóól! Gévay indította kiválóan a bal oldalon Könyvest, aki befelé cselezett, majd 7 méterről laposan a hálóba lőtte a labdát. Klasszis megoldás volt!

Puskás Akadémia FC - PAKSI FC 0 - 1

21. perc: Gól. Vanecek egyenlített, akit egy középső kényszerítőzés után talált meg tisztán a labda, majd szintén 7 méterről már nem hibázott.

Puskás Akadémia FC - PAKSI FC 1 - 1

27. perc: Gól. Urblík lőhetett egy eladott labda után 17 méterről tisztán, és nem hibázott.

Puskás Akadémia FC - PAKSI FC 2 - 1

29. perc: Windecker buktatásáért Knezevic kapott sárga lapos figyelmeztetést.

38. perc: Holczer védte vetődve Nagy távoli lövését.

43. perc: Remili ívelt magasan a hazai kapu elé a jobb oldalról egy kereszt labdát, középen Hahn feje elől Hegedüs gyűjtötte be a játékszert.

Véget ért az első félidő. Puskás Akadémia FC - PAKSI FC 2 - 1

Mesterünk változtatott a szünetben: Hahn helyett Fejős kapott lehetőséget.

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

50. perc: Gól. Ismét egy bosszantó eladott labda a saját térfelünkön, ami után Knezevic lövését Holczer még hárítani tudta, majd Gyurcsó már az üres kapuba lőtte a labdát.

Puskás Akadémia FC - PAKSI FC 3 - 1

59. perc: Góóól! Papp elé került a játékszer, aki egy cselt követően a tizenhatos vonalától védhetetlenül lőtte labdát  a kapufa mellé.

Puskás Akadémia FC - PAKSI FC 3 - 2

62. perc:: Először változtattak a hazaiak: Kiss helyett Sós lépett a pályára.

A hivatalos nézőszám: 1141

65. perc: Másodszor cserélt mesterünk: Balogh helyett Kecskés folytathatta.

68. perc: Urblík távoli próbálkozását Holczer magabiztosan fogta.

74. perc: Cseréltek a hazaiak: Knezevic helyett Mebrahtu

75. perc: Fejes akárcsak az első félidőben, ismét Vanecek ellen szabálytalankodott, ami Karakónál újból sárgát ért, így villant a piros is. Megfogyatkoztunk tehát.

76. perc: Gól. Gyurcsó tekert a kapunkba egy szabadrúgást a bal oldalról, kb. 30 méterről.

79. perc: Osváth indult volna meg középen, de Hadzsiev lerántotta, amiért teljesen jogosan sárga lap járt.

84. perc: Utolsó változtatási lehetőségüket is kihasználták a hazaiak: Urblík helyett Spandler lépett a pályára.

90. perc: A játékvezető három perces hosszabbítást jelzett.

90+1. perc: Mi is kihasználtuk a három cserelehetőséget: Papp helyett Simon kapott lehetőséget.

Véget ért a mérkőzés.  Puskás Akadémia FC - PAKSI FC 4 - 2