Kezdők: Dombó, Rados, Buba, Tsoukalas, Lucas, Melnyik, Viana, Gosztonyi, Berios, Rubos, Karasiuk

Cserék: Zöldesi, Sassá, Tischler, Ene, Kovácsréti, Hej, Simovic

Kezdők: Holczer - Szabó, Szélpál, Lenzsér, Poór, Kulcsár - Bertus, Balogh, Szakály - Hahn, Böde

Cserék: Rácz, Gévay, Kecskés, Haraszti, Bor, Sajbán, Windecker

Piros lap miatt eltiltott: Könyves (3/3)

Sérültek: Bartha, Papp

Vezetőedző: Osztermájer Gábor

Helyszín: Kisvárda, Kisvárdai Várkerti Stadion

Játékvezetők: Andó-Szabó Sándor (játékvezető), Punyi Gyula (tartalékjátékvezető), Márkus Tamás (asszisztens), Horváth Róbert (asszisztens), Iványi Zoltán (alapvonali játékvezető) és Radványi Ádám (alapvonali játékvezető)

Fotók: frissmedia.hu

4. perc: Bödét ráncigálták a félpályánál, így nem tudott indítani, a szabadrúgást megkaptunk.

8. perc: Dombó gyűjtötte be az első, bal oldali beadásunkat.

10. perc: Holczer húzta le magabiztosan Bumba kapunk elé érkező sarokrúgását.

13. perc: Poór fejelte középre a labdát a jobb oldalról, amit Böde tett tovább szintén fejjel, azonban az érkező Bertus és Hahn előtt sajnos már tisztázták a soraikat a hazaiak.

17. perc: Böde - Balogh összjáték a pálya középen, majd Poór húzta meg a jobb oldalon, és középre ívelt, ahol 13-as számú csatárunk igyekezett, de sajnos centikkel lemaradt a labdáról. Formás akció volt!

21. perc: Balogh indította kiválóan Bödét a saját tizenhatosunk vonalától, csatárunk félpályás sprintet vágott le - közben védője végig szorongatta - , azonban középen nem érkezett senki, így nem tudta betenni a labdát a kapu elé. Szép kontra volt!

28. perc: Bumba ívelt a tizenhatosunkon belülre egy szabadrúgást a bal oldalról, de hibátlanul védekeztünk, így nem tudtak helyzetet kialakítani a várdaiak.

30. perc: Szakály fejelt kapura egy bal oldali beadást 13 méterről, a kapu középébe tartó labda sajnos nem tréfálta meg Dombót, védett a hazai kapus.

32. perc: Holczer jött ki tanítanivaló módon a kapunkból, és lábbal tisztázott a középen labdával kiugró Viana elől. Nagyon kellett!

36. perc: Gyönyörű Szakály - Szabó összjáték a bal oldalon, majd középpályásunk lágyan a kapu elé ívelt, viszont az érkező labda Bertusnak és Bödének is egy kicsit magasra sikeredett. Ajj... kár érte.

40. perc: Hahnt vitték a földre, miközben megindult volna a pálya tengelyében, de a síp néma maradt… A kontrát veszélyesen használta ki a Kisvárda, Szélpálnak és Holczernek köszönhetjük a gól elkerülését.

45. perc: Holczer boxolta ki a tizenhatosunkon kívülre Gosztonyi 20 méterről elvégzett veszélyes szabadrúgását. Szép és magabiztos védés volt!

45+1. perc: Viana kapott sárga lapos figyelmeztetést, miután elkésve csúszott oda Lenzsérnek. Tényleg csúnya és veszélyes volt!

Véget ért az első félidő. Kisvárda - PAKSI FC 0 - 0

46. perc: A Kisvárda kezdte a második játékrészt.

54. perc: Bertus tűzött kapura egy szabadrúgást középről, de jó 26 méterről, Dombó csak másodjára tudta megfogni a nagy erővel a hálóba tartó labdát. Szép próbálkozás volt, így tovább!

59. perc: Első cserénk: Bertus helyett Windecker lépett a pályára.

62. perc: Kihasználjuk második változtatási lehetőségünket: Hahnt Sajbán váltja.

65. perc: Balogh lőtt nem sokkal a kapu mellé egy szabadrúgást 30 méterről, középről.

67. perc: A Kisvárda is eszközölte az első cseréjét: Gosztonyit Sassá váltotta.

69. perc: Karasiuk kapott sárga lapos figyelmeztetést, miután letarolta a félpályánál megindulni igyekvő Sajbánt.

71. perc: Szakály ívelt veszélyesen a hazai kapu elé egy szabadrúgást a bal oldalról, amit Böde csúsztatott meg, a túloldalon pedig Lenzsér érkezett, de sajnos Dombó gyorsabb volt, begyűjtötte a labdát. Szép villanás volt!

72. perc: A második várdai csere: Tsoukalas helyett Tischler lépett a pályára.

74. perc: Gól. Sassá maradt teljesen egyedül a tizenhatosunk vonalánál, majd a kapunkba lőtte a labdát. Bosszantó hiba…

Kisvárda - PAKSI FC 1 - 0

78. perc: Sassá lépett oda Szabónak csúnyán, sárga lapot ért.

78. perc: Utoljára változtattunk: Kulcsár helyett Haraszti lépett a pályára.

79. perc: Haraszti veszélyes szögletét a rövid oldalon Sajbán csúsztatta tovább, majd felszabadítottak a hazaiak. Bekotorhattuk volna…

80. perc: Szakály jobb oldali beadását Böde fejelte középen kapura, Dombó védett. Kell a gól, srácok!

82. perc: Gól. Bumba lőtt a kapunkba 15 méterről egy kifejelt labdát. Ez hihetetlen…

83. perc: Harmadszorra változtattak a hazaiak is: Viana helyett Simovic kapott lehetőséget.

87. perc: Szélpál kapott sárga lapos figyelmezetést.

90+2. perc: Balogh is „besárgult”.

90+3. perc: Szakály szögletét Böde fejelte a kapu mellé.

Véget ért a mérkőzés. Kisvárda - PAKSI FC 2 - 0