OTP Bank Liga 2020/2021, 8. forduló - 2020.10.24. - 17:00 - MINDENT BELE, FIÚK!

Kezdők: Hegedüs - Gévay, Böde, Lenzsér - Bertus, Balogh, Windecker, Csősz, Osváth - Sajbán, Hahn

Cserék: Holczer, Lorentz, Haraszti, Vas, Bognár Ádám, Kulcsár, Sipos, Nagy

Kezdők: Tujvel, Mezghrani, Hidi, Eppel, Zsótér, Tamás, Kamber, Lovric, Szendrei, Kesztyűs, Baráth

Cserék: Nagy, Horváth, Uzoma, Craciun, Cipf, Aliji, Gale, Bocskay, Nagy, László, Kocsis, Tóth

Edző: Vezér Ádám

Helyszín: Paks, PAKSI FC Stadion

Játékvezetők: Farkas Ádám (játékvezető), Aradi József (tartalékjátékvezető), Tóth II. Vencel (asszisztens), Buzás Balázs (asszisztens), Iványi Zoltán (alapvonali játékvezető) és Kulcsár Katalin (alapvonali játékvezető)

Percről percre

1. perc: A Honvéd kezdte a mérkőzést.

2. perc: Ismét nagy lendülettel kezdtünk. Osváth veszélyes jobb oldali beadását középen Hahn elől Kamber tisztázta az utolsó pillanatban.

4. perc: Hahn - Bertus összjáték a bal oldalon, majd Windecker érkezett középen, de a lágyan beemelt labda kicsit sajnos mély lett.

9. perc: Hatalmas helyzet! Sajbán csúsztatott meg egy előreívelt labdát Hahnnak a pálya tengelyében, majd kilences számú csatárunk 15 méterről nem sokkal lőtt a kapu fölé. Gyönyörű megmozdulás volt! Gyerünk, srácok!

12. perc: Bertus tekert középre egy szabadrúgást a jobb oldalról, a vendégek által kifejelt labdát Osváth lőtte kapásból nem sokkal a kapu fölé.

15. perc: Kényszerű cserére szorultunk: WIndecker kapott a térdéhez egy belépő után, és nem tudta folytatni a játékot, Kulcsár váltotta. Mielőbbi gyógyulást, Joci!

19. perc: Egy tanítani való letámadás után Osváth - Bertus összjáték a jobb oldalon, de sajnos a beadás már nem sikerült.

25. perc: Kulcsár veszélyes bal oldali beadása középen Hahnnak és Sajbánnak is egy kicsit magasra sikerült. Kár érte, gyerünk tovább!

26. perc: Gévay kapott sárga lapos figyelmeztetést egy elkésett belépőért.

31. perc: Böde csúsztatott meg a veszélyes szögletet, majd Sajbán elől szabadítottak fel a vendégek. Hatalmas lehetőségünk volt megszerezni a vezetést.

34. perc: Egy újabb Bertus szöglet most középen Bödét találta meg, azonban a labda sajnos elakadt a kapu elé tömörülő vendégekben.

36. perc: Sajbán csúsztatott Hahnnak a tizenhatoson belül, akit szó szerint fellöktek, míg várta a labdát, a játékvezetői síp mégis néma maradt… Érthetetlen!

39. perc: Bertus ígéretes sarokrúgása most Tujvelé lett.

45. perc: Gévay tisztázott az utolsó pillanatban egy veszélyes vendég kontrát. Nagyon kellett, szép volt, Zsolti!

45+4. perc: Sajbán húzta meg a bal oldalon, majd befelé cselezett, lövését a tizenhatos sarkától azonban sajnos blokkolták a kispestiek.

Véget ért az első félidő. PAKSI FC - Budapest Honvéd 0 - 0

Változtattunk a szünetben: Csősz helyett Bognár bizonyíthat.

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

A hivatalos nézőszám: 1701 Köszönjük!

58. perc: Kulcsár vezetett egy gyönyörű kontrát a pálya tengelyében, majd jobb oldalra tette Bertusnak, akinek a beadását középen Hahn továbbította volna Sajbánnak, azonban a labda sajnos elakadt egy visszazáró kispestiben.

63. perc: Cserélt a Honvéd: Kesztyűst László váltotta.

66. perc: Gyönyörű Bognár - Balogh összjáték, viszont a lapos beadást a bal oldalról sajnos tisztázták a vendégek.

67. perc: Mi is változtattunk: Sajbán helyett Ádám lépett a pályára.

68. perc: Bognár varázsolta pontosan Ádám elé a labdát, aki kapásból, laposan lőtt. Próbálkozását Tujvel vetődve tudta csak hárítani. Nagyon szép volt!

73. perc: Bertus szögletét Ádám fejelte a röviden a kapu mellé.

74. perc: Bertus távoli lövés megpattant, így Tujvelnek vetődni kellett érte.

75. perc: Lovric kapott sárga lapos figyelmeztetést.

76. perc: Honvéd-csere: Zsótért Bocskai váltotta.

79. perc: Bertus indult meg a bal oldalon, majd befelé cselezett, és passzolt Bognárnak, aki egy cselt követően 17 méterről lőtt nem sokkal a kapu fölé.

82. perc: Ádám cselezett a tizenhatos sarkánál, majd fellökték, de a játékvezetői síp néma maradt, már sokadszor…

83. perc: Óriási Hegedüs védés, egy kiugratást követően. Bravó, Hege!

88. perc: Cserénk: Hahn helyett Sipos lépett a pályára.

90. perc: Honvéd is változtatott a végére: Eppel helyett Tóth-Gábor lépett a pályára.

90+1. perc: Böde kapott sárga lapos figyelmeztetést.

Véget ért a mérkőzés. PAKSI FC - Budapest Honvéd 0 - 0 Azért szép volt, srácok!