DVTK - Paks 1 - 4

2021. ápr. 11.  -  NB I.
Magabiztos sikerrel léptünk nagyot felfelé a tabellán.

OTP Bank Liga 2020/2021, 28. forduló - 2021.04.11. - 14:30 - MINDENT BELE, FIÚK!

A DVTK összeállítása

Kezdők: Malenica, Grgic, Max, Soldo, Drazic, Grozav, Márkvárt, Marin, Milovic, Polgár, Zivulic

Cserék: Antal, Roshi, Molnár, Shestakov, Ivanovski, Pikk, Karan, Vanecek, Iszlai, Suljic

Vezetőedző: Zoran Zekić

Kezdők: Hegedüs - Szabó, Lenzsér, Tamás, Lorentz, Sajbán - Bertus, Balogh, Bognár - Hahn, Haraszti

Cserék: Holczer, Vági, Gévay, Szakály, Osváth, Böde, Ádám, Kulcsár, Papp, Nagy

Hiányzók: Bognár György - vezetőedző (eltiltott, beteg), Rácz (kisebb sérülés), Szélpál (sérült), Windecker (sérült)

Megbízott vezetőedző: Ifj. Bognár György

Helyszín: Miskolc, DVTK Stadion

Játékvezetők: Pintér Csaba (játékvezető), Horváth Róbert (tartalékjátékvezető), Buzás Balázs (asszisztens), Szert Balázs (asszisztens), Németh Ádám (alapvonali játékvezető) és Csonka Bence (alapvonali játékvezető)

3. perc: Lorentz blokkolt egy fontosat a kapunktól 14 méterrel. Kellett!

7. perc: Bognár - Sajbán összjáték a jobb oldalon, majd előbbi ívelt középre, ahol Hahn próbált szorongatott helyzetből fejelni, de sajnos nem sikerült a kapura irányítani a labdát.

9.perc: Bognár kínálta meg Malenicát a tizenhatos sarkától, aki csak kiöklözni tudta a labdát, amire Hahn sprintelt. Csatárunkat Zivulic lerántotta, amiért a játékvezető büntetőt ítélet, valamint piros lapot adott a hazai játékosnak.

11. perc: Góóól! Hahn magabiztosan értékesítette a tizenegyest.

DVTK - PAKSI FC 0 - 1

15. perc: Szabó bal oldali, lapos beadását Haraszti bökte kapura középen, kicsit magasra sikeredett, így fölé ment.

16. perc: Góóól! Bognár nagyszerű labdáját Hahn lőtte a kapubaaa!

DVTK - PAKSI FC 0 - 2

26. perc: Haraszti lágy, jobb oldali beadását az érkező Szabó elől az utolsó pillanatban tisztázták a hazaiak.

27. perc: Haraszti lőtt fordulásból, a tizenhatos sarkától, a bal oldalról, a kapu közepébe tartó labdát Malenica fogta.

29. perc: Bognár lőhetett a tizenhatos vonalától, középről, Malenica sajnos ismét védett.

31. perc: Drazic fejelt a kapunk mellé egy veszélyes, jobb oldali beadást.

36. perc: Bognár tette ki zseniálisan a bal oldalra Szabónak a labdát, akinek a beadásáról középen Hahn centikkel maradt csak le. Ahh…, ott volt a harmadik.

41. perc: Hegedüs védett magabiztosan egy távoli, hazai kísérletet. Szép volt.

44. perc: Grozav lőtt nem sokkal a kapunk fölé egy szabadrúgást 18 méterről.

Véget ért az első félidő. DVTK - PAKSI FC 0 - 2 Így tovább, fiúk!

Változtattunk a szünetben: Tamás helyett Osváth lépett a pályára.

46. perc: A DVTK kezdte a második játékrészt.

46. perc: Lorentz mentett nagyot egy veszélyes, lapos, jobb oldali beadást követően úgy, hogy a labda a felső lécre vágódott. Kellett!

51. perc: Balogh lőtt 18 méterről nem sokkal a kapu mellé.

55. perc: Haraszti lépett ki ziccerben egy pontos kényszerítő után, de sajnos Malenicába lőtte a labdát. Nagy helyzet volt.

57. perc: Cseréltünk: Harasztit Nagy váltotta.

58. perc: Bertus próbálkozott  a tizenhatos sarkától, de Malenica résen volt, és fogta a labdát.

61. perc Milovic kapott sárga lapos figyelmeztetést, miután odalépett a középen igyekvő Nagynak.

64. perc: Marin is „besárgult”.

67. perc: Nagy cselezett a tizenhatoson belül, de a bal oldalon kisodródva. Lövése túlságosan lelassult, így Malenica sajnos fogni tudta.

68. perc: Góóól! Nagy lőtt ismét a bal oldalról, a gyorsabb labda a diósgyőri kapusról már kipattant, amit Sajbán lőtt a hálóba.

DVTK - PAKSI FC 0 - 3

68. perc: Grgic és Drazic is sárga lapos figyelmeztetést kapott.

69. perc: Újra változtattunk: Hahn helyett Ádám és Sajbán helyett Papp kapott lehetőséget.

75. perc: Hegedüs húzott le magabiztosan egy veszélyes, bal oldali beadást.

76. perc: Még egy szép védés kapusunktól, ezúttal a tizenhatosunk sarkától érkező, kemény lövést hárított.

76. perc: Hármas csere a hazaiaknál: Márkvárt, Marin és Max helyett Molnár, Roshi és Iszlai lépett a pályára.

79. perc: Bognár lőtt a kapu fölé 20 méterről egy szabadrúgást.

81. perc: Utolsó cserelehetőségünket is kihasználtuk: Baloghot Szakály váltotta.

84. perc: Soldo is „besárgult”.

85. perc: DVTK-cserék: Grgic és Drazic helyett Shestakov és Vanecek kapott lehetőséget.

85. perc: Bognár tekert nem sokkal a kapu mellé egy szabadrúgást 18 méterről.

87. perc: Gól. Molnár lépett ki és lőtt a kapunkba laposan.

87. perc: Góóól! Azonnal válaszoltunk, Szakály lőtt a kapubaaa.

DVTK - PAKSI FC 1 - 4

90. perc: Bognár ugrott ki középen Ádámmal és köztük egy hazai védővel, de végül a gól sajnos az emberelőny ellenére elmaradt.