Paks - Honvéd 2 - 0

2021. ápr. 21.  -  NB I.
A Kispestet is legyőztük idehaza!

OTP Bank Liga 2020/2021, 30. forduló - 2021.04.21. - 20:15 - MINDENT BELE, FIÚK!

Kezdők: Hegedüs - Szabó J., Tamás, Lenzsér, Lorentz - Balogh, Bognár, Papp - Szabó B., Hahn, Sajbán

Cserék: Holczer, Vági, Gévay, Szakály, Osváth, Ádám, Kulcsár, Szendrei, Bertus, Nagy

Hiányzók: Böde (öt sárga), Rácz (kisebb sérülés), Haraszti (kisebb sérülés), Szélpál (sérült), Windecker (sérült)

Vezetőedző: Bognár György

A Honvéd összeállítása

Kezdők: Tujvel, Mezghrani, Uzoma, Gazdag, Batik, Hidi, Balogh, Nagy, Lovric, Szendrei, Kesztyűs

Cserék: Nagy, Klemenz, Bardea, Eppel, Bőle, Kamber, Traoré, Aliji, Gale, Bocskay

Vezetőedző: Horváth Ferenc

Helyszín: Paks, PAKSI FC Stadion

Játékvezetők: Berke Balázs (játékvezető), Becséri Gergely (tartalékjátékvezető), Garai Péter (asszisztens), Király Krisztián (asszisztens), Erdős József (alapvonali játékvezető) és Takács János (alapvonali játékvezető)

1. perc: A Honvéd kezdte a mérkőzést.

1.perc: Sajbán lépett ki a jobb oldalon, tizenhatoson belül, majd laposan lőtt, a kapuba tartó labdát az utolsó pillanatban tudták a kapufa mellé vágni a vendégek.

2. perc: Bognár szögletére Szabó érkezett, de az utolsó pillanatban elfejelték előle a labdát.

7. perc: Szabó bal oldali beadásáról középen előbb Papp, majd Sajbán maradt le nem sokkal.

8. perc: Hahn kapott labdát tizenegy méterre a kaputól, majd lőtt, a labda a kapufán csattant. Hatalmas lehetőség volt. Jól kezdtünk, gyerünk, srácok!

11. perc: Szendrei kapott sárga lapos figyelmeztetést, miután csúnyán buktatta az előre törő Bognárt a középpályán.

12. perc: Szabó ismét veszélyes bal oldali beadása után középen Hahn elcsúszott, Sajbánnak rövidre sikeredett.

14. perc: Bognár ugratta volna ki laposan, a pálya tengelyében Sajbánt, de egy kicsit hosszúra sikerült.

16. perc Bognár-Hahn összjáték középen, de csatárunk sajnos túl hosszan vette át a labdát, így az elpattant a labdáról, a helyzet pedig elhalt.

20. perc: Lenzsér kapott sárga lapos figyelmeztetést egy elkésett belépőért a felezővonalnál.

25. perc: Balogh ugratta volna ki középen Szabó B.-t, de az előre emelt labda túl hosszúra sikerült.

27. perc: Tamás mentett két fontosat a kapunk előterében, előbb egy bal, majd egy jobb oldali beadást hatástalanított fejjel. Kellett mindegyik.

29. perc: Batik lőtt a kapunk fölé 16 méterről.

34. perc: Góóóól! Hahn vágott a hálóba egy rossz helyre levágódó jobb oldali beadásunkat. Ez az!

PAKSI FC - Budapest Honvéd 1 - 0

37. perc: Balogh indult meg a pálya tengelyében, majd Hahnnak passzolt, aki két embert cipelt volna be a tizenhatoson belülre, sajnos nem sikerült.

38. perc: Szabó B. kapott egy pontos keresztlabdát, majd sokáig jól cipelte a labdát, de a 15 méterre a kaputól sajnos elvesztette, és lőni sem sikerült. Ah…, nagy lehetőség volt!

39. perc: Góóól! Balogh maradt szabadon a pálya középen, cipelte egy kicsit, aztán 22 méterről a kapuba vágtaaaa!

PAKSI FC - Budapest Honvéd 2 - 0

42. perc: Sajbán jobb oldali beadását középen Szabó B. tette Papp fejére, aki nem sokkal fejelt a kapu mell.

42. perc: Batik is „besárgult”.

43. perc: Tamás blokkolta Balog lövését a kapunk előterében. Kellett, szép volt!

Véget ért az első félidő. Szép volt, fiúk, így tovább!

A szünetben változtattak a vendégek: Szendrei helye Bőle kapott lehetőséget.

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

47. perc: Szabó húzta meg a bal oldalon, majd a tizenhatoson belül lőtt, a veszélyes próbálkozást Tujvel csak szögletre tudta menteni.

50. perc: Hahn lépett ki középen a labdával ziccerbe, de lövése előtt az utolsó pillanatban lelopták a labdát a lábáról. Ahh…, nagy lehetőség volt!

57. perc: Szabó B. indult meg a bal oldalon, de a végén sajnos megint nem jutott el lövésig. A kipattanót Bognár lőtte vissza laposan 18 méterről nem sokkal mellé.

58. perc: Szabó J. kapott sárga lapos figyelmeztetést egy Balog elleni belépőt követően.

62. perc: Papp tisztázott egy fontosan a tizenhatosunkon belül.

64. perc: Változtattak a vendégek: Kesztyűs helyett Eppel és Uzoma helyett Lukas lépett a pályára.

65. perc: Mi is cseréltünk: Szabó B. helyett Nagy kapott lehetőséget.

66. perc: Hahn kapott sárga lapos figyelmeztetést.

72. perc: Hahn ugrott volna ki tisztán középen, de Lukas lerántotta, amiért végül „csak” sárgát kapott...

74. perc: Kettőt is cseréltünk: Hahnt Ádám és Bognárt Szakály váltotta.

77. perc: Nagy cselezte be magát a tizenhatoson belülre a jobb oldalon, de lövése előtt elkanalazták előle a labdát. Ah…

78. perc: Bőle is „besárgult” egy csúnya belépőért cserébe.

78. perc: Újabb Honvéd-csere: Balog helyett Traoré kapott szerepet.

90. perc: Utolsó cserénk: Sajbánt Osváth váltotta.

Véget ért a mérkőzés. PAKSI FC - Budapest Honvéd 2 - 0 Szép volt, fiúk!