OTP Bank Liga 2021/2022, 2. forduló - 2021.08.08. - 20:00

Puskás Akadémia FC - PAKSI FC 1 - 6 (0 - 3)

Helyszín: Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

Nézőszám: 782

Játékvezetők: Antal Péter (játékvezető), Káprály Mihály (tartalékjátékvezető), Márkus Tamás (asszisztens), Horváth Róbert (asszisztens)

A PAFC összeállítása

Kezdők: Tóth, Nunes, Kiss T. (Géresi 60'), Kozák (Puljic 60'), Baluta (Plsek 46'), Gera, Stronati, Corbu (Van Nieff 46'), Favorov (Slagveer 60'), Spandler, Nagy Zs.

Cserék: Markek, Kiss Á., Van Nieff, Slagveer, Plsek, Puljic, Major, Géresi, Gruber, Faustino, Deutsch

Vezetőedző: Hornyák Zsolt

Kezdők: Nagy G. - Kinyik, Szélpál (Kulcsár 46'), Lenzsér, Szabó J. - Balogh, Papp (Windecker 73'), Bognár, Szabó B. (Nagy R. 56') - Sajbán (Haraszti 68'), Ádám (Böde 56')

Cserék: Rácz, Lorentz, Hahn, Haraszti, Böde, Kulcsár, Windecker, Bertus, Nagy R.

Hiányzók: Osváth (sérült), Kesztyűs (sérült)

Vezetőedző: Bognár György

Gólszerzők: Plsek 55', ill. Sajbán 15', 66', Bognár 38', 69' (bü.), Ádám 45', Nagy R. 59'

2. perc: Ádám szelídített meg egy labdát a pálya tengelyében, majd indulhatott tisztán, sajnos a tizenhatos vonalától eleresztett lövését blokkolták a hazaiak.

3. perc: Bognár lőtt kapura egy szabadrúgást jó 22 méterről, a felső léc alá igyekvő labdát Tóth könnyen fogta, mivel az középre érkezett.

11. perc: Kiss T. bombázott üresen, 6 méterről egy bal szélről érkező pontos keresztlabdát a felső kapufánkra. Köszönjük!

13. perc: Szélpál kapott sárga lapos figyelmeztetést egy elkésett belépőért.

15. perc: Góóóól! Egy gyönyörű kontrát vezettünk a bal oldalon, melynek a végén Bognár lőtt a tizenhatos vonalától, próbálkozását a hazaiak blokkolták, de a lecsorgó Sajbán elé keveredett, aki a kapuba vágta azt 11 méterről.

PAFC - PAKSI FC 0 - 1 Gyerünk tovább, srácok!

20. perc: Nagy G. védett egy hatalmasat egy bal oldalról, éles szögből leadott hazai lövésnél, a kipattanót Baluta lőtte nem sokkal a kapunk mellé 16 méterről.

21. perc: Sajbán ugrott ki a pálya tengelyében, majd szorongatott helyezből, 14 méterről lőtt, az előbb megpattant labdát aztán Tóth bravúrral paskolta a hazai kapu mellé. Ahh..., nagy helyzet volt.

27, perc: Nagy Zs. kapott sárga lapos figyelmeztetést talpalásért.

35, perc: Gera kapott sárga lapos figyelmeztetést műesésért.

38. perv: Góóóól! Egy tanítanivaló kényszerítőzés után a bal oldalon (Szabó B. - Sajbán), Bognár ugrott ki és Tóth mellett a hálóba gurította a labdát. Ez az!

PAFC - PAKSI FC 0 - 2

42. perc: Nagy Zs. beszédért begyűjtötte a második sárga lapját is, ami így pirossal korai zuhanyzást ért. Emberelőnybe kerültünk tehát!

45. perc: Góóól! Szabó B. után Bognárhoz került a labda, aki 25 méterről ziccerpaszt adott Ádámnak, csatárunk pedig nem hibázott.

PAFC - PAKSI FC 0 - 3

Véget ért az első félidő. Így tovább, gyerekek!

Vezetőedzőnk változtatott a szünetben: Szélpál helyett Kulcsár folytatta. A hazaiak is módosítottak: Corbu és Baluta helyett Van Nieff és Plsek kapott lehetőséget.

46. perc: A PAFC kezdte a második játékrészt.

47. perc: Sajbán lőtt a tizenhatos sarkától lapos nem sokkal a kapu mellé. Egy pontos labda és egy jó átvételt követően meg kellett próbálni.

50. perc: Gera lépett ki, majd kapusunk mellett elgurítva a labdát nem sokkal lőtt a kapunk mellé. Köszönjük!

55. perc: Gól. Van Nieff tekert a jobb oldalról a kapunk elé egy szabadrúgást, amit Plsek csúsztatott a hálónkba.

PAFC - PAKSI FC 1 - 3

56. perc: Kettőt cseréltünk: Szabó B. és Ádám helyett Nagy R. és Böde lépett a pályára.

59. perc: Góóól! Kulcsár gyönyörű jobb oldali beadását Bognár fejelte Nagy R. elé a bal oldalra, aki egy cselt követően a hálóba vágta a labdát. Mestermunka volt!

PAFC - PAKSI FC 1 - 4

60. perc: Hármat is cseréltek a hazaiak: Kozák, Kiss T. és Favorov jött le a pályáról, helyettük Puljic, Géresi és Slagveer folytatta.

64. perc: Bognár próbálkozott tisztán 20 méterről, nem sokkal ment mellé.

66. perc: Góóóól! Nagy R. mértani pontosságú, lapos bal oldali beadását Sajbán pofozta a kapubaaa.

PAFC - PAKSI FC 1 - 5

68. perc: Nagy R. cselezte be magát a tizenhatoson belülre a bal oldalon, majd buktatták, a játékvezető pedig büntetőt ítélt.

68. perc: Cseréltünk: Sajbánt Haraszti váltotta.

69. perc: Góóól! Bognár magabiztosan értékesítette a tizenegyest.

PAFC - PAKSI FC 1 - 6

73. perc: Kihasználtuk utolsó változtatási lehetőségünk is: Pappot Windecker váltotta.

74. perc: Egy kiváló labdajáratás végén Nagy R. lőtt a tizenhatos sarkáól laposan, Tóth bravúrral a kapu mellé tolta a labdát. Ahh...

75. perc: Nagy R. lágy, bal oldali beadását 5 méterről kapásból Windecker lőtte a kapu fölé. Uh, szép lett volna…

79. perc: Ismét nagyszerűen járattuk a labdát, melynek a végén Kulcsár tette középre a játékszert, amit Windecker fejelt kapura, viszont sajnos a túlságosan lelassuló labdát Tóth fogni tudta.

80. perc: Nagy R. cselezett megint kiválóan a tizenhatoson belül, ám ezúttal a jobb oldalon, majd laposan lőtt, a próbálkozás nem sokkal ment mellé.

86. perc: Bognár lágy, jobb oldali beadásáról középen Böde maradt le centikkel.

87. perc: Nunes kapott azonnali piros lapot Windecker elleni csúnya faltjáért. Kettős emberelőnnyel fejezzük be a találkozót.

89. perc: Haraszti kapott egy kiváló labdát a bal oldalon, majd csinált egy nagyszerű cselt, de a beadás már sajnos nem sikerült pontosra. Nem baj, így is szép volt!

Véget ért a mérkőzés. PAFC - PAKSI FC 1 - 6 Szép volt, fiúk!