OTP Bank Liga 2021/2022, 3. forduló - 2021.08.14. - 16:00

PAKSI FC - DVSC 3 - 3 (1 - 2)

Helyszín: Paks, PAKSI FC Stadion

Nézőszám: 1798

Játékvezetők: Zierkelbach Péter (játékvezető), Urbán Eszter (tartalékjátékvezető), Szalai Balázs (asszisztens), Horváth Zoltán (asszisztens)

Kezdők: Nagy G. - Kinyik (Kulcsár 46'), Szélpál, Lenzsér, Szabó J. - Papp (Nagy R. 46'), Bognár (Bertus 76'), Balogh - Sajbán, Ádám (Böde 57'), Szendrei Á. (Hahn 46')

Cserék: Rácz, Lorentz, Hahn, Haraszti, Böde, Kulcsár, Bertus, Szabó B., Nagy R.

Hiányzók: Windecker (sérült), Osváth (sérült), Kesztyűs (sérült)

Vezetőedző: Bognár György

A DVSC összeállítása

Kezdők: Kosicky, Ferenczi, Dzsudzsák, Poór (Nikolic 46'), Kusnyir, Tischler, Bévárdi (Ugrai 69'), Varga (Sós 69'), Korhut (Baráth 69'), Szécsi, Charleston (Deslandes 20')

Cserék: Gróf, Deslandes, Nikolic, Babunski, Ugrai, Bényei, Pintér, Sós, Soltész, Baráth

Vezetőedző: Toldi Gábor

Gólszerzők: Ádám 45' (bü.), Hahn 50', Bognár 63', ill. Ferenczi 27', Dzsudzsák 41', Ugrai 73'

1. perc: A DVSC kezdte a mérkőzést.

3. perc: Egy veszélyes, jobb oldali DVSC támadás után érkezett középre, a kapunk elé a labda, amiról két vendégjátékos is lemaradt szerencsénkre. Köszönjük!

5. perc: Kinyik veszélyes jobb oldali beadása középen Ádám feje felett csak centikkel szállt el. Ah…

7. perc: Tischler kapott sárga lapos figyelmeztetést Lenzsér lekönyökléséért.

8. perc: Ádám kapott egy ajándék labdát a tizenhatoson belül, de csatárunk lövését sajnos az utolsó pillanatban blokkolni tudták.

9. perc: Bognár-Balogh összjáték a bal szélen, utóbbi lágy beadásáról Ádám centikkel maradt le.

9. perc: Bognár veszélyes szögletét Kosicky csak kiöklözni tudta a tizenhatoson kívülre, ahonnan Balogh lőtte vissza a labdát, de a kapu felé tartó játékszer sajnos elakadt egy vendégjátékosban. Alakulunk!

12. perc: Bognár tűzött kapura egy szabadrúgást jó 22 méterről, középről. A kapu közepébe tartó labdát Kosicky hatástalanítani tudta.

15. perc: Szendrei vezette a tizenhatos sarkához zavartalanul a labdát, majd lőtt, próbálkozását Kosicky védte. Nem baj, el kellett lőni, tisztán volt!

17.perc: Újabb hatalmas helyzet. Ádám húzta meg a bal oldalon, majd mértani pontossággal tette középre a labdát, ahol Szendrei érkezett pontosan, és kapásból lőtt. Kosicky bravúrral hárított. Ahh..., gyerünk!

21. perc: Kényszerű csere a vendég oldalon, sérülés miatt Charleston nem tudta folyatni a játékot, Deslandes váltotta.

27. perc: Gól. Ferenczi ugrott ki a egy kontrával, és egyedül vezethette a kapunkra a labdát, Nagy mellett elgurítva sajnos nem hibázott.

PAKS FC - DVSC 0 - 1 Gyerünk már, srácok!

32. perc: Újabb több mint veszélyes kontrát vezettek a vendégek, de Kinyit hatalmasat mentett egy ziccerhelyzet után. Nagyon kellett!

34. perc: Kinyik kapott sárga lapos figyelmeztetést egy elkésett belépőért.

36. perc: Szabó J. cselezett befelé a bal oldalról, majd a tizenhatos sarkától lőtt. Kosickynek nyújtóznia kellett, de sajnos fogni tudta a próbálkozást.

42. perc: Gól. Megint adtunk egy ajándék kontrát a DVSC-nek, amit köszöntek. A végén Dzsudzsák lőtt tisztán a kapunkba.

PAKSI FC - DVSC 0 - 2 Ébresztő!

44. perc: Bognár jobb oldali beadása középen Sajbánt kaszálták el a tizenhatoson belül. Büntetőt kaptunk!

45. perc: Góóól. Ádám magabiztosan értékesítette a tizenegyest.

Véget ért az első félidő. PAKSI FC - DVSC 1 - 2

Cserék a szünetben: Poór helyett Nikolic kapott lehetőséget a DVSC-ben. Tőlünk Kinyik, Papp és Szendrei Á. helyett Kulcsár, Nagy R. és Hahn érkezett.

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

49. perc: Hahn harcolt ki egy labdát a tizenhatoson belül, de szorongatott helyzetből lövése centikkel ment a kapu mellé.

50. perc: Góóóól! Sajbán tört be a tizenhatoson belülre a bal oldalon, majd laposan keresztbe lőtte a labdát az érkező Hahnnak, aki a hálóba pofozta azt. Ez az!

PAKSI FC - DVSC 2 - 2

52. perc: Ádám harcolt a jobb oldalon, majd 16 méterről próbálkozott, de lövését blokkolták.

57. perc: Módosított vezetőedzőnk: Ádámot Böde váltotta.

62. perc: Deslandes kapott sárga lapos figyelmeztetést Hahn buktatásáért.

63. perc: Góóóól! Bognár mértani pontossággal lőtte a kapuba a szabadrúgást jó 20 méterről. Gyönyörű volt!

PAKSI FC - DVSC 3 - 2

69. perc: Hármas csere a DVSC-nél: Bévárdi, Korhut és Varga helyett Baráth, Sós és Ugrai folytatta.

71. perc: Szélpál is „besárgult”.

73. perc: Gól. Nem figyeltünk egy jobb oldali beadásnál, majd Ugrai lőtt a kapunkba

PAKSI FC - DVSC 3 - 3

74. perc: Balogh lőtt nem sokkal laposan a kapu mellé jó 20 méterről.

76. perc: Utolsó cserénk: Bognárt Bertus váltotta.

85. perc: Nikolic kapott sárga lapot, miután letarolta Nagy R.-t.

90+3. perc: Nagy R. tekert a kapu fölé a bal oldalról, a tizenhatos sarkától.

Véget ért a mérkőzés. PAKSI FC - DVSC 3 - 3