OTP Bank Liga 2021/2022, 4. forduló - 2021.08.21. - 20:30

Budapest Honvéd FC - PAKSI FC 3 - 1 (1 - 1)

Helyszín: Budapest, Új Bozsik Aréna

Nézőszám: 2411

Játékvezetők: Pintér Csaba (játékvezető), Csonka Bence (tartalékjátékvezető), Garai Péter (asszisztens), Medovarszki János (asszisztens)

A Honvéd összeállítása

Kezdők: Szappanos, Lovric, Klemenz, Batik, Zsótér, Nagy D., Bőle, Tamás K., Lukic (Eppel 81'), Nono, Pantelic (Nagy G. 77')

Cserék: Tujvel, Pereira, Hidi, Eppel, Balogh N., Banó-Szabó, Baráth, Májer, Mezghrani, Nagy G.

Vezetőedző: Horváth Ferenc

Kezdők: Nagy G. - Szabó J., Lenzsér, Böde (Szendrei 75'), Kinyik (Balogh 46'), Sajbán (Szélpál 60') - Bognár (Nagy R. 60'), Tamás O., Papp - Hahn, Ádám (Haraszti 60')

Cserék: Rácz, Szélpál, Balogh, Haraszti, Debreceni, Kulcsár, Szendrei, Szabó B., Nagy R.

Hiányzók: Windecker (sérült), Osváth (sérült), Kesztyűs (sérült)

Vezetőedző: Bognár György

Gólszerzők: Nagy D. 20', 57', Lukic 47', ill. Hahn (bü,) 30'

4. perc: Kinyik mentett hatalmasat egy jobbról felépített hazai támadást követően. Kellett, védőnk a gólvonalról vágta ki a labdát.

5. perc: Hahn lőtt laposan a tizenhatos sarkától nem sokkal mellé. Ah…

9. perc: Lovric kapott sárga lapos figyelmeztetést, miután durván rácsúszott Lenzsérre.

15. perc: Lukic lőtt szorongatott helyzetben messze a kapunk mellé egy pontos jobb oldali összjátékot követően. Köszönjük!

18. perc: Bognár tekert kapura egy szabadrúgást a jobb oldalról, jó 22 méterről. Sajnos a középre tartó labdát Szappanos fogni tudta.

20. perc: Gól. Nagy D. tört be a tizenhatosunkon belülre, akit nem tudtunk megállítani, és kapunk mellett a hálóba gurította a labdát.

Budapest Honvéd - PAKSI FC 1 - 0

26. perc: Ádám-Bognár-Hahn volt a labda útja jobbról befelé, de gólkirályunknak végül nem jutott ideje lőni a tizenhatos vonalánál…

27. perc: Papp bal oldali beadásáról a kapu torkában Ádám centikkel maradt le.

29. perc: Hahn-Ádám pontos összjáték a tizenhatoson belül, de végül lövés ismét nem lett. Szépen játszunk, csak kell a gól.

30. perc: Hahn cselezett a tizenhatoson belül, majd felrúgták, a játékvezető pedig büntetőt ítélt.

30. perc: Góóól! Hahn magabiztosan értékesítette a tizenegyest.

Budapest Honvéd - PAKSI FC 1 - 1

39. perc: Reklamálásért Nono és a hazaiak vezetőedzője, Horváth Ferenc is sárga lapos figyelmeztetést kapott.

40. perc: Pantelic is „besárgult”.

44. perc: Gyönyörűen tologattuk a labdát a bal oldalon, majd a tizenhatoson belülről Lenzsér tekert, a labda a kapufán csattant. Ahh...

45. perc: Kinyik kapott ságra lapos figyelmeztetést lerántásért.

Véget ért az első félidő. Budapest Honvéd - PAKSI FC 1 - 1

Módosítottunk a szünetben: Kinyik helyett Balogh lépett a pályára.

46. perc: A Honvéd kezdte a második játékrészt.

47. perc: Gól. Bent maradtunk az öltözőben. Lukic ugrott ki középen, majd egyedül vihette a kapunkra a labdát, Nagy hatalmasat védett, de a kipattanót a kispesti játékos már a kapunkba tudta lőni.

Budapest Honvéd - PAKSI FC 2 - 1

51. perc: Böde kapott sárga lapos figyelmeztetést.

57. perc: Gól. Egy eladott labda után nem tudtunk levédekezni egy gyors hazai kontrát, melynek a végén Nagy D. lőtt a kapunkba.

Budapest Honvéd - PAKSI FC 3 - 1

60. perc: Hármat is cseréltünk: Sajbán, Bognár és Ádám helyett Szélpál, Nagy R. és Haraszti folytatta.

67. perc: Nono csúszott rá kapusunkra, amiért megkapta második sárga lapját, így idő előtt mehetett zuhanyozni. Emberelőnybe kerültünk tehát, gyerünk, srácok!

73. perc: Szabó J. bal oldali beadásár középen Hahn érkezett, de kapáslövése szorongatott helyzetből sajnos a kapu fölé vágódott.

75. perc: Kihasználtuk utolsó cserelehetőségünket is: Bödét Szendrei váltotta.

77. perc: Cseréltek a hazaiak is: Pantelic helyett Nagy G. lépett a pályára.

81. perc: Újabb hazai módosítás: Lukic helyett Eppel folytatta.

85. perc: Haraszti lőtt a kapu fölé egy szabadrúgást jó 28 méterről.

86. perc: Kettőt cserélt a Honvéd: Bőle és Nagy D. helyett Hidi és Májer lépett a pályára.

90+3. perc: Tamás lőtt 22 méterről a kapu fölé.

Véget ért a mérkőzés. Budapest Honvéd FC - PAKSI FC 3 - 1