Hat győzelem, egy döntetlen - hét csapatunk huszonkét gólt vágott

U19: Alap Csoport, 7. forduló: PAKSI FC - Dunaújváros 3 - 1 (0 - 0)

Kezdők: Herman, Binder, Mácsik, Ádám, Győrfi, Karaszi, Marosi, Répási, Zoltán, Gáspár, Perger

Cserék: Hekfusz, Holka, Keringer, Horváth, Szauer

Góljainkat Zoltán 49’, Marosi 58’ és Keringer 86’ szerezték.

„Gratulálok a csapatnak a győzelemhez, egy rendkívül nehéz mérkőzés volt, az ellenfél védekezésre rendezkedett be, és kontratámadásokkal próbált veszélyt okozni. A labdabirtoklási fölény így könnyen megvolt, de sajnos az első félidőben még nem tudtuk a sorok között felvenni a labdát, ezáltal nem voltunk annyira veszélyesek, aztán a második játékrészre az ellenfél fáradtsága miatt már jóval könnyebben eljutottunk helyzetekig, amiből sikerült is kihasználnunk párat” - így Nagy István edzőnk.

U17: Kiemelt Csoport, 7. forduló: PAKSI FC - III.Ker.TVE 3 - 2 (2 - 1)

Kezdők: Schrenck, Köllő, Babos, László, Máté, Palóka, Tóth, Keringer, Szabó, Holka, Somorjai

Cserék: Bakodi, Gáspár, Szilágyi, Szauer, Kiss, Győrfi

Góljainkat Szabó 26’ és Palóka 27’, 88’ szerezték.

„Hatvan percig az történt a pályán, amit elterveztünk. Több lehetőségünk is adódott lezárni a mérkőzést, majd ellenfelünk a semmiből egyenlített, és egy parázs végjáték következett. Csapatom erejét mutatja, hogy a két bekapott gól ellenére is a magunk javára tudtuk fordítani a mérkőzést. Gratulálok a játékosaimnak” - elemzett Haraszti Zoltán vezetőedzőnk.

U16: Kiemelt Csoport, 8. forduló: Újpest FC - PAKSI FC 3 - 4 (1 - 1)

Kezdők: Wiesner, Kovács, Juhász, Éger, Marcsa, Soós, Galambos, Balogh, Perczel, Verbulecz, Dörömböző

Cserék: Ulbert, Kajári, Orbán-Zaják, Szabó, Tillman

Góljainkat Galambos 68’, 77’, 90’ szerezte.

„Az első félidőben többet vártam a csapattól, védekezésben és támadásban is többet hibáztunk az átlagnál. A második játékrész elején rögtön hátrányba kerültünk. A kapott gól után egy "nyílt" mérkőzés alakult ki, sok átmenettel, helyzettel és góllal. Mindkét csapat megszerezhette volna a győzelmet, de úgy érzem, hogy a második félidei játékunk alapján talán mi álltunk közelebb hozzá. Összességében egy változatos, fordulatokban gazdag mérkőzést játszottunk az Újpest ellen. Folyamatosan hátrányban voltunk a találkozón, de a csapat egyetlen pillanatra sem adta fel, és ennek köszönhetően az utolsó percben sikerült a magunk javára fordítani az eredményt. Az előrefelé játékban több jó egyéni teljesítmény is volt. Gratulálok a fiúknak, de a következő mérkőzésen csapatszinten stabilabban kell majd védekeznünk” - értékelt Wiesner József vezetőedzőnk.

U15: Alap Csoport, 6. forduló: PAKSI FC - Gödöllői SK 2 - 0 (0 - 0)

Kezdők: Grausza, Orbán-Zaják, Burányi, Biszak, Tojzán, Farkas, Farsang, Wiesner, Tanos, Bagó, Jankó

Cserék: Nagy, Szurma Z., Virág, Rauf, Somogyi, Szurma M., Selyem

Góljainkat Farsang 60’ és Wiesner 66’ szerezték.

„Támadószellemben kezdtük a mérkőzést, a Békéscsaba elleni találkozónkhoz hasonlóan azonban az első három percben két ziccert is elhibáztunk. Sajnos ezek kihasználásával hadilábon állunk, saját dolgunkat könnyítenénk meg, ha ezeket megoldanánk. Folyamatosan nyomás alatt tartottuk az ellenfelet, már a labdakihozataloknál pressingeltünk. Ezekből időnként kiszabadulva veszélyes kontrákat vezettek a vendégek. Küzdelmes, fizikális mérkőzést játszottunk, ahol az ellenfél is megszerezhette volna az első játékrészben a vezetést, hiszen a kapusunk ziccert is védett. A második félidőben már kevesebb alkalommal jutottak el a gödöllőiek a kapunkhoz, mi továbbra is magasan letámadtuk Őket. Egy szép szabadrúgásgóllal vezetést szereztünk, majd nem sokkal később meg is dupláztuk az előnyünket. Egy jó iramú mérkőzésen sikerült otthon tartani a három pontot. Megérdemelt győzelmet arattunk, azonban könnyen hátrányba is kerülhettünk volna. A mérkőzés elején dekoncentráltak voltunk, ennek következtében nem tudtuk kihasználni a kínálkozó nagy lehetőségeket. Sokszor türelmetlenül, erőből megyünk előre, higgadtabb és megfontoltabb játékkal eredményesebbek lehetnénk. Tetszett a gárda mentalitása, igazi csapatmunka volt a győzelem, aminek elérésében mindenki kivette a részét. Örömteli, hogy számos jó egyéni teljesítmény is volt” - így Köllő Roland vezetőedzőnk.

U14: Alap Csoport (nyugat), 8. forduló: Gyirmót SE Győr - PAKSI FC 2 - 3 (0 - 3)

Kezdők: Rostás, Klem, Stier, Osztermájer, Pumerschein, Kovács, Marosi, Péter, Köllő, Vargyas, Laczkó

Cserék: Száraz, Varga, Szoó, Kákai, Csötönyi

Góljainkat Kovács 14’, Klem 18’ és Vargyas 33’ szerezték.

„Egy hasonló képességű csapat ellen az első félidőben mutatott játékunknak és szerzett góljainknak köszönhetjük győzelmünket” - nyilatkozta Osztermájer Gábor vezetőedzőnk.

U13: Országos - Dél-Nyugat, 8. forduló: PAKSI FC - III.Ker.TVE 2 - 2 (0 - 0)

Kezdők: Viló, Földi, Fodor, Kaltenecker, Weisz, Csötönyi, Tóth, Kutasi, Nagy

Cserék: Mráz, Sallai, Nagy N., Kiss, Demeter