A hosszabbításban fordítottak a hazaiak...

OTP Bank Liga 2022/2023, 19. forduló - 2023.02.11. - 19:30

DVSC - PAKSI FC 2 - 1 (0 - 0)

Helyszín: Debrecen, Debreceni Nagyerdei Stadion

Nézőszám: 2041

Játékvezetők: Karakó Ferenc (játékvezető), Zierkelbach Péter (tartalékjátékvezető), Vígh-Tarsonyi Gergő (asszisztens), Szalai Dániel (asszisztens)

A DVSC összeállítása

Kezdők: Megyeri, Dzsudzsák, Ferenczi, Dreskovic, Diaz, Sós (Bódi 70'), Babunski, Kusnyir, Varga (Loncar 70'), Szécsi (Mance 78'), Lagator

Cserék: Erdélyi, Nabil, Neofytidis, Bárány, Loncar, Romanchuk, Bódi, Bévárdi, Farkas, Mance, Kyziridis, Tordai

Vezetőedző: Srdjan Blagojevic

Kezdők: Nagy G. - Sajbán, Kinyik, Kádár, Osváth (Vas 74') - Papp, Windecker - Hahn (Haris 78'), Haraszti, Bőle - (Skribek 61') - Varga

Cserék: Simon, Gévay, Vas, Skribek, Gyurkits, Kovács, Szélpál, Haris

Vezetőedző: Waltner Róbert

Gólszerzők: Dreskovic 90+2', Babunski 90+3', ill. Varga 57'

5. perc: Sós húzta meg a bal szélen, majd beadására Babunski érkezett pontosan, de a kapunk mellé tessékelte a labdát. Egy kicsit bealudtunk. Gyerünk, srácok!

8. perc: Haraszti veszélyes bal oldali beadására a túloldalon Windecker érkezett, de Megyeri nagyot nyújtózva az utolsó pillanatban elérte a labdát, így az nem juthatott el a középpályásunkig.

18. perc: Hahn csapott le egy rövid labdára a hazai védők között, majd ziccerbe vezethette kapura. Megyeri azonban sajnos nagy bravúrral védeni tudta a csatárunk próbálkozását. Hatalmas helyzet volt. Ahh…

22. perc: Hahn indult meg a bal oldalon, majd végül a jobb oldalra fogattunk, ahol Bőle érkezett, lövése viszont sajnos a kapu mellett hagyta el a játékteret.

31. perc: Sajbán jobb oldali beadását középen Hahn lőtte meg kapásból, sajnos a kapu fölé, nem tudott kellően rádőlni.

37. perc: Bőle lódult meg a jobb oldalon, majd laposan középre tette a tizenhatos vonalához, ahol Varga érkezett, lövés helyett Windeckernek passzolt, ám egy kicsit mögé, így a lövés elmaradt…

38. perc: Kinyiké a mérkőzés első sárga lapja.

43. perc: Szécsi lőtt éles szögből, szerencsénkre a labda a kapunk előtt suhant el.

Véget ért az első félidő. DVSC - PAKSI FC 0 - 0, Gyerünk, srácok!

46. perc: A DVSC kezdte a második játékrészt.

51. perc: Kádár hatástalanított hideg vérrel egy veszélyes, lapos, jobb oldali Dzsudzsák beadást.

54. perc: Bőle cselezett a jobb oldalon, majd lőtt a tizenhatos vonalától, Megyeri vetődve hárított sajnos…

57. perc: Windecker elé pattant a labda egy szöglet után, ám Megyeri újabb bravúrt mutatott be…, újabb hatalmas helyzet.

57. perc: Góóól! Veszélyesen érkezett a vendég kapu elé a labda, mit Varga pofozott a hálóba. Ez az!

DVSC - PAKSI FC 0 - 1

61. perc: Cseréltünk: Bőle helyett Skribek folytatta.

62. perc: Haraszti tekert nem sokkal a kapu mellé egy szabadrúgást 18 méterről, enyhén a bal oldalról. Nem sok kellett.

63. perc: Skribek tört előre a bal oldalon, majd egy cselt követően centikkel lőtt a felső léc felé 16 méterről.

67. perc: Szécsi és Dzsudzsák is „besárgult”.

70. perc: DVSC-cserék: Varga és Sós helyett Bódi és Loncar lépett a pályára.

73. perc: Hatalmas Nagy G. bravúr. Nagyon kellett, Geri ziccert fogott!

74. perc: Módosítottunk: Osváth helyett Vas lépett a pályára.

77. perc: Skribek húzta meg a bal oldalon, majd egy csel után adta középre, sajnos mindenkinek magasan.

78. perc: Mindkét csapat cserélt: A DVSC-nél Szécsit Mance, nálunk Hahnt Haris váltotta.

81. perc: Papp kapott sárga lapos figyelmeztetést egy elkésett belépőért.

90+2. perc: Gól. Dreskovic fejelt a kapunkba tisztán, közelről...

90+3. perc: Gól. Babunski lőtt a kapunkba...

Véget ért a mérkőzés. DVSC - PAKSI FC 2 - 1