Női NBII. Nyugati csoport, 21. forduló: Airnergy FC - PAKSI SE 3 - 0 (1 - 0)

Kezdők: Kerekes, Zufall, Marosi, Tancsa, Boda, Kiss, Horváth, Szűcs, Lusinszki, Győrfi, Árki

Cserék: Subi Anett, Figura, Subi Anita

„” - fogalmazott Horváth György vezetőedzőnk.

Leány U16 Dél-Nyugati csoport, 19. forduló: Dunaújváros PASE - PAKSI SE 1 - 8 (1 - 3)

Kezdők: Ignácz, Szilágyi, Erdei, Pálinkás, Zoltán, Subi Anita, Németh, Földesi, Sallai, Pirisi, Subi Anett

Cserék: Fekete, Darin, Papp K., Papp L., Szalók

Góljainkat Subi Anett 1’, 68’, Pirisi 18’, 64’, Sallai 36’, 47’, Földesi 63’ szerezték, további egy találatunk hazai öngólból született.

„Már a mérkőzés első percében, egy gyors labdaszerzésből Subi Anett megszerezte a vezetést, majd ezután felszabadultan játszhattunk. A tizennegyedik percben egy védelmi hibából egyenlített az ellenfél. Ez a gól nem nyomta rá a bélyegét csapatunk játékára, és Pirisi Vanda, valamint Sallai Melinda távoli lövését az ellenfél kapusa nem tudta hárítani. A második játékrész elején ismét Sallai Melinda talált a kapuba. A lendület és az összjáték megmaradt, nagyon határozottan és fegyelmezetten játszottak a lányok. A hatvanharmadik percben Földesi Barbara távoli lövése, a hatvannegyedik percben Pirisi Vanda cselsorozata után tovább növeltük előnyünket. Szervezetten építettük fel a támadásokat, és sok helyzetet alakítottunk ki, amiből a hatvannyolcadik percben Subi Anett góljával állítottuk be a végeredményt” - nyilatkozta Radványi László vezetőedzőnk.

Leány U14 Dél-Nyugati csoport, 14. forduló: Kaposvári Rákóczi BFLA - PAKSI SE 0 - 9 (0 - 0)

Kezdők: Lajkó, Szabó, Nagy, Szalók, Bengő, Sallai, Reiser, Selányi, Balogh

Cserék: Molnár, Kató

Góljainkat Szalók 3’, Szabó 29’, 31’, Sallai 39’, 78’, 80’, Bengő 54’, Nagy 64’, Kató 72’ szerezték.

„Szombaton a Kaposvár csapatához látogattunk. Esélyeshez méltó magabiztossággal léptünk pályára, ennek eredményeként már a harmadik percben sikerült megszereznünk a vezető gólt. A mérkőzést végig uraltuk, ellenfelünk nem veszélyeztette kapunkat, de masszív védekezésüket nehezen tudtuk feltörni. Az elmúlt hetekhez hasonlóan rengeteg helyzetet alakítottunk ki, kilenc szerzett gólunk mellett megközelítőleg ugyanennyi kapufát is sikerült lőni. Gratulálok a lányoknak, mert mindent megtettek a győzelemért, igazi csapatként biztatták, segítették egymást” - így Forray Tünde edzőnk.