Megvan a következő ellenfelünk a kupában!

2021. febr. 10.  -  NB I.
Még e hónapban sor kerül a nyolcaddöntőre.

Egy teljes meccsnyi dagonya után február 10-én, szerdán végül 2-3-mal jutottunk a MOL Magyar Kupa 2020/21-es szezonjának nyolcaddöntőjébe Csákváron. Találatainkat Gévay Zsolt, Sajbán Máté és Szakály Dénes szerezte az igencsak felázott, kaotikus pályán, de túl a nehéz körülményeken, már csak előre tekintsünk.

Mint ahogy azt január középen megírtuk, a következő körök párosítására nem kell várnunk, hiszen elősorsolásokkal már egészen a negyeddöntőig kialakult a kupa ágrajza.  Míg mi a nyolcadik fordulóban a Csákvárral vívtunk, a Dunavarsány a Budafokot fogadta, mely párosítás volt számunkra a legérdekesebb a sajátunkon túl. A budapesti piros-feketék 0-11-gyel jutottak tovább a legjobb tizenhat csapat közé, és lettek ezzel ellenfeleink a nyolcaddöntőben. A február 7-ei, hazai bajnoki mérkőzésünk után (4-1) tehát hamar újra szembenézünk a budafoki együttessel.

A MOL Magyar Kupa-nyolcaddöntő játéknapjára egyébként még e hónapban sor kerül. A következő meccsnap február 24-re van kiírva, pontos kezdési időponttal a későbbiekben jelentkezünk. Természetesen, ahogy eddig, úgy ebben a körben is egy mérkőzésen dől majd el a továbbjutás.

Sikeres nyolcaddöntő esetén a negyeddöntőben a Ferencvárosi TC - MOL Fehérvár FC párharc győztese vár majd ránk.

Gyerünk tovább, srácok! A kupában is hajrá, Paks! A magyar csapat!