A Kelen SC otthonában játszottak döntetlent.

U19: Alap Csoport, 8. forduló: PAKSI FC - ZTE FC 3 - 1 (2 - 1)

Kezdők: Herman, Mácsik, Ádám, Győrfi, Karaszi, Marosi, Répási, Köllő, Perger, Dibusz, Zoltán

Cserék: Schrenck, Szauer, Holka, Kiss

Gólunkat Győrfi 6’ szerezte.

Gratulálok a Zalaegerszegnek a győzelemhez, és a két csapatnak a mérkőzéshez. Úgy gondolom, ezek a találkozók azok, amik a játékosok fejlődését szolgálják. Két hasonló erőt képviselő csapat találkozott, ahol a hazai gárda a jobb helyzetkihasználása miatt nyerte meg a találkozót. Annak nagyon örülök, hogy az ellenfél is hasonlóan gondolkodott a labdarúgásról, és ezáltal egy nagyon jó iramú mérkőzés alakult ki, ahol szinte mindkét csapat állandó nyomást tett az ellenfélre, és ezáltal a játékosok végig nagy koncentrációra voltak késztetve. Csapatunk nagyon sokat fejlődött játékban, és úgy érzem, egyre inkább az én csapatomat láthatom a pályán - így Nagy István edzőnk.

U19: Alap Csoport, 2. forduló: Várad Labdarúgó Akadémia - PAKSI FC 2 - 0 (0 - 0)

Kezdők: Herman, Mácsik, Ádám, Ignácz, Karaszi, Marosi, Répási, Perger, Heisler, Dibusz, Zoltán

Cserék: Máté, Gáspár, Horváth

Egy roppant nehéz mérkőzésen vagyunk túl, ahol a hazai csapat megérdemelt győzelmet aratott. Játékosaink viszont minden dicséretet megérdemelnek, megtettek mindent, amit kértem tőlük. Úgy éreztem, a második félidőre a csapat egy kicsit elfáradt, így kevesebbet tudtuk birtokolni a labdát és sajnos jöttek is a hibák, amik eldöntötték a mérkőzést. Szerdán véget ér számunkra az idény, szeretnénk győzelemmel búcsúzni - így Nagy István edzőnk.

U17: Kiemelt Csoport, 10. forduló: MOL Fehérvár FC - PAKSI FC 5 - 0 (3 - 0)

Kezdők: Wiesner, Köllő, Somorjai, László, Pupp, Máté, Palóka, Tóth, Ignácz, Szabó, Gáspár

Cserék: Bakodi, Kiss, Szauer, Győrfi

Nagyarányú vereségünket egyéni hibák okozták, amik ezen a szinten nem férnek bele. Ezen azonnal változtatnunk kell. Gratulálok ellenfelünknek, megérdemelt sikert arattak - elemzett Haraszti Zoltán vezetőedzőnk.

U15: Alap Csoport, 9. forduló: Kelen SC - PAKSI FC 0 - 0 (0 - 0)

Kezdők: Nagy, Orbán, Szurma Z., Virág, Rauf, Tojzán, Farsang, Wiesner, Tanos, Bagó, Jankó

Cserék: Biszak, Farkas, Szurma M., Selyem, Grausza

U14: Alap Csoport (nyugat), 11. forduló: PAKSI FC - CREDOBUS Mosonmagyaróvár 0 - 3 (0 - 0)

Kezdők: Rostás, Szoó, Klem, Stier, Pumerschein, Száraz, Marosi, Péter, Köllő, Steiner, Laczkó

Cserék: Kovács, Vargyas, Varga, Kákai

Az első félidőben két nagy helyzetünk kimaradt, az ellenfél mezőnyben tetszetősen játszott, de a kapunk nem forgott veszélyben, és elég szervezettnek tűntünk. A második játékrész legelején egy labdakihozatali hibából végül gólt kaptunk, ez meghatározó volt, hiszen az ellenfelet megabiztossá tette, mi pedig már nem tudtunk olyan minőséget vinni a játékba, hogy meg tudjuk fordítani a meccset. A félidő derekán és a legvégén újabb gólokat kaptunk. Összességében mindenképpen túlzó az eredmény. Ez a mérkőzés alakulhatott volna máshogy is. Sajnálom, hogy kikaptunk, az első félidőben tetszett, ahogy játszottunk. Bízom benne, hogy lesz olyan meccs, amikor mi fogunk jól kijönni a fordulópontokból - nyilatkozta Osztermájer Gábor vezetőedzőnk.

U13: Országos - Dél-Nyugat, 11. forduló: PMFC - PAKSI FC 16 - 1 (0 - 0)

Kezdők: Viló, Földi, Csötönyi, Tóth, Weisz, Ágoston, Nagy, Niklós, Mayer

Cserék: Nagy N., Kutasi, Hum, Kiss, Demeter