Kezdők: Rácz, Hahn, Osváth, Balogh, Papp, Poór, Szabó, Könyves, Simon, Fejős, Lenzsér

Cserék: Holczer, Gévay, Báló, Kecskés, Remili, Windecker, Kelemen

Kezdők: Danilovic, Tamás, Ivanovski, Márkvárt, Shestakov, Brkovic, Couto, Polgár, Karan, Korbély, Iszlai

Cserék: Bukrán, Hasani, Bacsa, Tabakovic, Vági, Szabó, Prosser

Vezetőedző: Feczkó Tamás

Helyszín: Paks, PAKSI FC Stadion

Játékvezetők: Kassai Viktor (játékvezető), Huszár Balázs (tartalékjátékvezető), Király Krisztián (asszisztens), Becséri Gergely (asszisztens), Szilasi Szabolcs (alapvonali játékvezető) és Molnár Attila (alapvonali játékvezető)

1. perc: A DVTK kezdte a mérkőzést.

4. perc: Rácz húzott le a levegőből magabiztosan egy diósgyőri jobb oldali beadást.

7. perc: Szabó tekerte középre a játékszert a bal oldalról, középen Fejős pár centivel maradt csak le. A helyzet előtt percekig eldugtuk a labdát a DVTK elől. Szépen játszunk mezőnyben.

10. perc: Könyves vezetett végig egy kontratámadást, majd egy lefordulást követően a tizenhatos vonalától próbálkozott, sajnos lövését blokkolták. A kapu elé érkező veszélyes sarokrúgást Hahn elől fejelték el.

11. perc: Simon játszik nagy kedvel, 18 méterről próbálkozott, a játékszer a kapu mellett hagyta el a játékteret.

15. perc: Gól. Ivanovski fejelhetett teljesen tisztán a kapunktól pár méterre egy jobb oldali szabadrúgást követően.

PAKSI FC - DVTK 0 - 1

21. perc:  Poór kapott sárga lapos figyelmeztetést miután Polgárt rántotta le.

28. perc: Osváth húzta meg a jobb oldaldalt, majd középre ívelte a labdát, ahol Könyves csúsztatott a kapu mellé. Szép támadás volt.

39. perc: Szabó kapott sárga lapos figyelmeztetést kezezésért.

43. perc: Rácz ölelt magához egy jobb oldali vendég beadást.

44. perc: Kényszerű csere a DVTK-nál: Ivanovski sérülés miatt nem tudta folytatni a játékot, így helyett Hasani lépett a pályára.

45+3. perc: Balogh jobb oldali szabadrúgását középen, szorongatott helyzetből Szabó fejelte a kapu fölé.

Véget ért az első félidő. PAKSI FC - DVTK 0 - 1

Mesterünk változtatott a szünetben: Fejős helyett Remili kapott lehetőséget.

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

49. perc: Szabó indult meg kiválóan a bal szélen, majd több csel után is lövésre készítette a játékszert, de a diósgyőri védők végül sajnos blokkolni tudták próbálkozásunkat.

50. perc: Rácz hárított hatalmasat Márkvárt lövésénél.

50. perc: Könyves kapott sárga lapos figyelmeztetést Tamás buktatásáért.

53. perc: Korbély is „besárgult”.

56. perc: Könyves indult meg a jobb oldalon, majd a tizenhatosan belül Danilovic tudta csak bravúrral megállítani támadónkat, aki nagyszerű szólót követően hozta magát gólhelyzetbe. A vendég kapusról kipattanó labdát Balogh próbálta kapásból kapura tűzni, azonban próbálkozását blokkolták.

57. perc: Veszélyesen érkezett a diósgyőri kapu elé sarokrúgásunk, azonban sajnos senki nem tudta a hálóba juttatni a játékszert. Újabb nagy lehetőséget hagytunk ki az egyenlítéshez.

58. perc: Vezetőedzőnk másodszorra cserélt: Simon helyett Kecskés lépett a pályára.

59. perc: Góóól! Remili indította Szabót a bal oldalt, aki középre tette a labdát, ahol Könyves érkezett, és a rövidbe pofozta a játékszert. Szép akció volt!

PAKSI FC - DVTK 1 - 1

63. perc: Második változtatási lehetőségét használta ki a vendég tréner: Korbély helyett Prosser lépett a pályára.

64. perc: Lenzsér lökött a tizenhatoson belül, amit Kassai lefülelt, és büntetőt ítélt.

65. perc: Gól. Iszlai értékesítette a tizenegyest, majd sportszerűtlen gólörömért sárga lapos figyelmeztetést kapott.

A hivatalos nézőszám: 1397

70. perc: Kecskés tűzött rá laposan egy távoli szabadrúgást, Danilovic vetődve fogta a próbálkozást.

71. perc: Tamás kapott sárga lapos figyelmeztetést.

74. perc: Osváth veszélyes jobb oldali beadásáról középen Hahn maradt le centikkel, így Danilovic gyűjthette be a játékszert.

79. perc: Remili ívelt kapura egy távoli szabadrúgást, ami veszélyesnek is mutatkozott, azonban egy diósgyőri fejen megcsússzanva a labda a kapu mellett hagyta el a játékteret.

83. perc: Szabó került gyanús körülmények között a földre a tizenhatoson belül, azonban a síp néma maradt…

85. perc: Utolsó cserelehetőségüket is kihasználták a vendégek: Couto helyett Vági lépett a pályára.

87. perc: Utoljára módosított vezetőedzőnk: Hahn helyett Báló kapott lehetőséget.

87. perc: Báló beadását Poór fejelte centikkel a felső kapufa fölé, nagy lehetőség maradt ki.

90. perc: A játékvezető 4 perc hosszabbítást jelzett.

90+1. perc: Remili veszélyes szögletére középen többen is érkeztek, azonban sajnos senkit nem talált meg a labda.

90+1. perc: Kezezésgyanús jelenet a DVTK-játékosnál a tizenhatosunkon belül, azonban Kassai sípja ismét néma maradt, érdekes…

Véget ért a mérkőzés. PAKSI FC - DVTK 1 - 2