Felkészülési mérkőzés: Mohácsi TE - PAKSI FC II 1 - 1

Felkészülési mérkőzés (NBIII.): 2023/2024 tél - 2024.02.03. - 11:00

Mohácsi TE 1888 - PAKSI FC II. 1 - 1 (0 - 1)

Helyszín:
Mohács, Mohács Újvárosi Stadion

Első félidő: Herman - Babos, Binder, Pupp - Győrfi, Perger, Ádám (Holka 15'), Lapu - Répási, Palóka, Szabó

Második félidő: Cseri - Köllő, Binder, Pupp - Győrfi, Kiss, Holka, Lapu - Gáspár, Palóka, Szauer

Vezetőedző: Kindl István

Gólszerzőnk:
Répási 25'

Kindl István értékelése: Ma már férfiasabb játékkal tudtunk előrukkolni. Felvállaltuk a párharcokat elsősorban védekezésben, ami ebből kifolyólag jól is működött. A hazaiaknak az első félidőben egyetlen érdemi támadást engedélyeztünk. A mi részünkről volt három-négy ígéretes lehetőség, míg Répási egy gyönyörű egyéni akció után, mindenkit kicselezve szép gólt szerzett. A második játékrészt is mi irányítottuk, ami mellett kipróbáltunk néhány játékost más, számukra szokatlan poszton, ahol szintén egész jó teljesítményt nyújtottak. Egy jobb oldali eladott labda utáni beadásból egyenlíteni tudott a Mohács. Ellenfelünknek a gólján kívül nem akadt helyzete, míg mi a kapufát is eltaláltuk. Szervezettebbek, taktikusabbak és párharcerősebbek voltunk az első mérkőzésünkhöz képest, léptünk tehát előre.

NBIII-as csapatunk következő felkészülési mérkőzése: február 7., 14:00 PAKSI FC II. - Fehérvár FC II..