Női NBII. Nyugati csoport, 23. forduló: Kelen SC - PAKSI SE 1 - 6 (1 - 3)

Kezdők: Kerekes, Marosi, Subi Anett, Tancsa, Boda, Kiss, Horváth, Fodor, Lusinszki, Győrfi, Árki

Cserék: Subi Anita, Sárosdi

Góljainkat Horváth 15’, 44’, 56’, Győrfi 22’, Árki 52’, Kiss 59’ szerezték.

„Egy győzelem mindig jó. Az egész mérkőzésen mi irányítottuk a játékot, ugyan az első percekben volt egy kis kapkodás, de túltettük rajta magunkat, és elkezdtek jönni az előre megbeszéltek. A lányok bátran megcsináltak mindent, amit kértünk, pedig kevesen voltunk. Csapatunk nagyrészét U19-es játékosok alkották, mellettük öt felnőtt és két U16-os labdarúgó volt velünk.  Külön öröm, hogy a fiatalok is szépen helytálltak, szép megoldásokat mutattak, ezt igazán jó volt látni a jövőt illetően. Ősszel hat pontot szereztünk, tavasszal eddig tizenháromnál jártunk, elmondható tehát, egyértelműen előre léptünk. Jó önbizalommal megyünk a vasashoz a következő fordulóban” - fogalmazott Horváth György vezetőedzőnk.

A játéknap összes eredménye és a tabella IDE kattintva érhető el.

Leány U16 Dél-Nyugati csoport, 18. forduló: PAKSI SE - Szekszárdi UFC 4 - 2 (1 - 1)

Kezdők: Ignácz, Bálint, Erdei, Pálinkás, Földesi, Szilágyi, Németh, Subi Anita, Sallai, Pirisi, Subi Anett

Cserék: Fekete, Papp, Zoltán, Szabó, Szalók, Darin

Góljainkat Sallai 13’, 55’, Földesi 43’, Subi Anita 68’ szerezték.

„A múlt heti, Kaposvár elleni győzelem után bizakodva vártuk a találkozót. Mi kezdtük élénkebben a találkozót, és negyedóra után Sallai góljával a vezetést is megszereztük. Sajnos nem sokáig örülhettünk, egy védelmi hibánk után kiegyenlített az ellenfél. A mérkőzés első harmadában sikerült beszorítanunk a Szekszárdot a saját térfelükre, fölénybe kerültünk és sorra alakítottuk ki a veszélyes helyzeteket ellenfelünk kapuja előtt, de a labda mindig elkerülte a kaput. A második játékrészben megmaradt a lendület, sőt, kicsit talán fokoztuk is a nyomást. Előbb Földesi, majd pár perc múlva egy cselsorozat után Sallai talált a kapuba, mellyel már kétgólos előnyre tettünk szert. Bő húsz perccel a hármas sípszó előtt Subi gurított a bal alsó sarokba. Vendégeink az utolsó percben állították be a végeredményt, egy előre ívelt labdát követően. Győzelmünkkel felzárkóztunk az ötödik helyre”- nyilatkozta Radványi László vezetőedzőnk.