MOL Magyar Kupa 2021/2022, negyeddöntő - 2022.03.01. - 17:15

Kolorcity Kazincbarcika SC - PAKSI FC 0 - 1 (0 - 0)

Helyszín: Kazincbarcika, Kolorcity Aréna

Nézőszám: -

Játékvezetők: Szilágyi Sándor (játékvezető), Nazsa Tamás (tartalékjátékvezető), Szilágyi Norbert (asszisztens), Tőkés Róbert (asszisztens)

A Kazincbarcika összeállítása

Kezdők: Megyeri, Szemere, Kristóf (Rjaskó 73'), Nagy J., Szabó B., Sinanovic, Dvorschák, Székely, Ádám F. (Pinyaskó 61'), Ur, Heil

Cserék: Fila, Kréti, Pinyaskó, Keményffy, Kovács D., Márton, Rjaskó, Schildkraut

Vezetőedző: Varga Attila

Kezdők: Nagy G. - Szabó J., Lenzsér, Kinyik (Tamás 25', Haraszti 56'), Kovács N. - Kesztyűs (Papp a szünetben), Windecker, Kocsis - Nagy R. (Ádám a szünetben), Pethő (Böde 76'), Sajbán

Cserék: Rácz, Tamás, Balogh, Haraszti, Osváth, Böde, Ádám, Papp, Szabó B.

Vezetőedző: Bognár György

Gólszerzők: Szabó J. 74'

1. perc: A ’barcika kezdte a mérkőzést.

1. perc: Lenzsér hatástalanított fejjel egy balról veszélyesen érkező hazai szabadrúgást.

5. perc: Nagy R. indult meg a bal oldalon, majd az alapvonalnál, beadása előtt buktatták, de a játékvezetői síp néma maradt.

9. perc: Veszélyes kontrát vezethetett a hazai csapat, de az utolsó passz szerencsére mélyre sikeredett, így Nagy G. magabiztosan gyűjtötte be a labdát.

12. perc: Kesztyűs labdája után Sajbán kényszerítőzött volna Naggyal a tizenhatos vonalánál, a bal oldalon, sajnos azonban a passz nem volt pontos.

14. perc: Heil kapott sárga lapos figyelmeztetést, miután a tizenhatosunkon belül színészkedett.

18. perc: Szabó J. veszélyes bal oldali beadását középen Pethő elől hatástalanították, a kipattanót előbb Windecker lőtte rá, blokkolták, majd Kovács próbálozott, lövése a kapu fölött hagyta el a játékteret.

21. perc: Kosics veszélyes szögletére a kapu előterében Lenzsér érkezett, de Megyeri elérte az érkező labdát, így az nem találta meg védőnk fejét.

25. perc: Kényszerű csere nálunk: Kinyiket Tamás váltotta.

29. perc Kovács veszélyes jobb oldali beadását Sajbán fésülte kapura, sajnos a labda pont középre ment, így Megyeri fogni tudta.

36. perc: Az elmúlt percekben több csúnya könyökös és belépő is volt, a gyúrók és az orvosok egészen biztos nem fáznak a padon. Sokat vannak foglalkoztatva.

39. perc: Pethő és Nagy R. összjáték egy szép kontratámadásnál, előbbi játékosunk lövését sajnos azonban blokkolták.

40. perc: Nagy R. lőhetett szorongatott helyzetből, 12 méterről, sajnos a labda a kapu mellett hagyta el a játékteret.

44. perc: Nagy R. lőtt bal oldalról, jó 18 méterről, Megyeri viszont jól fogta a rövidet.

Véget ért az első félidő. Kolorcity Kazincbarcika SC - PAKSI FC 0 - 0 Gyerünk, srácok!

Kettőt is cseréltünk a szünetben: Nagy R. helyett Ádám és Kesztyűs helyett Papp folytatta.

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

55. perc: Tamás maradt lenn egy ütközést követően a földön, hordággyal kellett levinni. Második sérülésünk a meccsen...

56. perc: Tamás helyett Haraszti folytatta.

60. perc: Martin került nagy helyzetbe, de az utolsó pillanatban beleértek a hazaiak, így a labda a kapu mellett hagyta el a játékteret.

61. perc: Cseréltek a hazaiak is: Ádám F. helyett Pinyaskó kapott lehetőséget.

63. perc: Lenzsér mentett hatalmasat egy hazai próbálkozást követően, amit a tizenhatosunkról engedtek el.

65. perc: Ádám indult meg a jobb oldalon egy kontrával, majd adott egy tűpontos keresztlabdát a bal oldalra Kocsisnak, aki befelé cselezett, majd a rövidet vette célba. Megyeri azonban sajnos vetődve hárítani tudta a próbálkozást.

69. perc: Ádám lőtt 15 méterről centiméterekkel a kapufa mellé, egy elé érkező labdát. Ahh…, nagy lehetőség maradt ki, viszonylag tisztán próbálkozhatott.

72. perc: Ádám kapott egy labdát a pálya tengelyében, a tizenhatos vonalánál, mellyel befordult, lövés előtt azonban Dvorschák lelopta a lábáról a labdát.
73. perc: Cseréltek a hazaiak: Kristóf helyett Rjaskó folytatta.

74. perc: Góóól! Szabó J. fejjel szerezte meg a vezetést számunkra. Végre!!!

Kolorcity Kazincbarcika SC - PAKSI FC 0 - 1

75. perc: Papp is „besárgult”.

75. perc: Cseréltünk: Pethőt Böde váltotta.

80. perc: Ádám csúsztatott nem sokkal a kapu mellé egy balról érkező beadást.

82. perc: Haraszti tekert nem sokkal a felső léc fölé jó 21 méterről.

85. perc: Böde lőtt tisztán, közelről a kapu mellé egy Megyeriről kipattanó labdát. Ahh…, lezárhattuk volna a mérkőzést.

86. perc: Módosítottak a hazaiak: Szabó B. helyett Schildkraut lépett a pályára.

90. perc: Sajbán indult meg a bal oldalon, majd a tizenhatoson belül próbálkozott, sajnos a lövését az utolsó pillanatban blokkolták.

Véget ért a mérkőzés. Kolorcity Kazincbarcika SC - PAKSI FC 0 - 1 Irány az elődöntő!