OTP Bank Liga 2022/2023, 27. forduló - 2023.04.16. - 18:00

Újpest FC - PAKSI FC 3 - 2 (2 - 1)

Az M4 Sport élő közvetítése ITT érhető el.

Helyszín: Budapest, Szusza Ferenc Stadion

Nézőszám: 3184

Játékvezetők: Vad II. István (játékvezető), Bogár Gergő (tartalékjátékvezető), Vígh-Tarsonyi Gergő (asszisztens), Aradi József (asszisztens)

Az Újpest összeállítása

Kezdők:
Nikolic, Kastrati (Jakobi 67'), Boumal (Mack 57'), Heinz (Amrose 67'), Goure (Diaby 88'), Varga  (Antonov 67'), Onovo, Hall, Antzoulas, Pauljevic, Csoboth

Cserék:
Banai, Diaby, Mack, Antonov, Szabó, Amrose, Mucsányi, Jakobi, Jevtoski, Kovács, Borello

Vezetőedző: Nebojsa Vignjevic

Kezdők: Nagy G., Szélpál, Hahn (Böde 73'), Balogh (Sajbán 46'), Osváth (Skribek 88'), Vas (Haris 79'), Kádár, Gyurkits (Bőle 46'), Papp, Varga, Szabó J.

Cserék: Simon, Lorentz, Tamás, Sajbán, Bőle, Böde, Skirbek, Kovács, Haris

Vezetőedző: Bognár György

Gólszerzők: Goure 8', Heinz 45+3', Antonov 84' (bü.), ill. Varga 31' (bü.), 52'

A gólok története:

8. perc: Goure talált a kapunkba 11 méterről, miután nem tudtunk felszabadítani egy veszélyes, a bal oldalról induló hazai támadást követően. 1-0

29. perc: Hahn lépett ki egy Varga csúsztatásra, majd ütközött a kapujából kirontó újpesti kapussal, amiért a Vad II. játékvezető büntetőt ítélt. Varga pedig magabiztosan értékesítette a tizenegyest a 31. percben. 1-1

45+3': Heinz érkezett a kapunk elé középen tisztán egy bal oldali szabadrúgást követően, és lőtt a kapunkba a félidő utolsó momentumaként... 2-1

52. perc: Varga fejelt a kapuba egy tűpontos sarokrúgást. 2-2

83.perc: Papp szabálytalanság után jutott büntetőhöz az Újpest. Antonov értékesítette a tizenegyest a 84. percben. 3-2