Négy csapatunk is győzelmet ünnepelhetett

U19: „C” Csoport, 7. forduló: PAKSI FC - ZTE FC 3 - 2 (1 - 1)

Kezdők: Herman, Váncsa, Mácsik, Gáspár, Karaszi, Ignácz, Répási, Binder, Kiss, Perger, Bica

Cserék: Szabó, Palóka, Ulbert

Góljainkat Ignácz 27’, Karaszi 55’, Szabó 78’ szerezték.

Gratulálok a csapatnak a győzelemhez. Egy ki-ki mérkőzésen, jó felfogásban játszva rászolgáltunk a három pontra. Úgy gondolom, sokat fejlődtünk, még ha ez pontokban nem is mutatkozik meg, de a labdával való játékunk a sok nehézség ellenére is jó úton halad - így Nagy István edzőnk.

U17: „A” Csoport, 10. forduló: PAKSI FC - Puskás Akadémia FC 1 - 4 (0 - 0)

Kezdők: Schrenck, Szilágyi, Babos, László, Köllő, Holka, Palóka, Tóth, Szabó, Keringer, Győrfi

Cserék: Gáspár, Horváth, Kiss, Ignácz

Gólunkat Palóka 83’ szerezte.

Egy kiváló ellenfél ellen játszottunk, és el kell ismerni, jobbak is voltak nálunk. 2-1-nél még úgy éreztem, vissza tudunk jönni a mérkőzésbe, de sajnos hamar lerendeztük magunkat. A koncentráció hiányzott, de azon túl a játékosaim mindent megtettek. Gratulálunk a Puskás Akadémiának - elemzett Haraszti Zoltán trénerünk.

U16: „A” Csoport, 8. forduló: PAKSI FC - MTK Budapest 3 - 2 (2 - 1)

Kezdők: Ulbert, Kovács, Májik, Jáksó, Éger, Marcsa, Soós, Galambos, Tillman, Perczel, Verbulecz

Cserék: Wiesner, Szabó, Huber, Dörömböző

Góljainkat Galambos 19’, 39’, Éger 52’ szerezték.

Bő fél órán át jó teljesítményt nyújtottunk. Védekezésben jól zártuk le a középső és a szélső zónákat, így ellenfelünk csak ritkán jutott el a kapunkig. A labdaszerzések után gyorsan oldottuk meg az átmeneteket, a szélső zónákban többször is az ellenfelünk mögé sikerült kerülnünk, a második gólunk is ilyen szituáció után született. A félidő utolsó szakaszában ellenfelünk dominált. Jól kezdtük a második játékrészt, hiszen hamar újabb gólt szereztünk. A második félidő utolsó húsz percében az MTK futballozott jobban és a kapura veszélyesebben, több gólszerzési lehetősége is volt. Ebben az időszakban pontatlanok voltunk a labdaszerzések után, ezért nem tudtuk birtokolni a labdát. Összességében a védekezésünk a mérkőzés nagy részében stabil volt, és az átmeneteket is jól oldottuk meg. Örömteli, hogy újra három gólt sikerült szereznünk egy nagyon jó képességű MTK ellen. Gratulálok a fiúknak - értékelt Wiesner József vezetőedzőnk.

Up0418baaa

U14: Alap Csoport (nyugat), 20. forduló: PAKSI FC - Veszprém FC USE 9 - 0 (4 - 0)

Kezdők: Rostás, Szoó, Klem, Stier, Osztermájer, Pumerschein, Szurma M., Köllő, Wiesner, Steiner, Laczkó

Cserék: Száraz, Kovács, Marosi, Blága, Varga, Nemes

Góljainkat Wiesner 11’, 12’, 32’, 56’, 59’, 64’, Marosi 49’, Nemes 77’ szerezték.

A tabella alapján rangadót játszottunk, a mérkőzés képe alapján nem. Az ellenfelet a saját térfelére kényszerítettük, és agilis játékkal érvényesítettük az akaratunkat. Tavasszal eddig hat meccs alatt tizennyolc pontot hoztunk magabiztos játékkal. Ősszel ennyi idő alatt csak hét egységet gyűjtöttünk. Fejlődésünk tehát már az eredményeinkben is megmutatkozik, de céljainkhoz még győzelmek kellenek, ha jövőre az elit U15-höz szeretnénk tartozni. Egyelőre lépéselőnyben vagyunk, de még nincs vége a bajnokságnak, és nehéz mérkőzések várnak ránk - nyilatkozta Osztermájer Gábor vezetőedzőnk.