Kezdők: Kychak, Bognár, Gera, Gengeliczki, Torghelle, Kanta, Katona, Lencse, Selin, Vass Á., Varju

Cserék: Horváth, Deutsch, Vogyicska, Vass P., Kulcsár, Kapronczai, George Ikenne-King

Kezdők: Nagy G., Gévay, Kecskés, Hahn, Fejes, Remili, Papp, Zsidai, Szabó, Kulcsár, Simon

Cserék: Rácz, Bobál, Egerszegi, Kesztyűs, Bartha, Könyves, Lenzsér

1. perc: Az MTK csapata kezdte a mérkőzést.

3. perc: Selin adta középre veszélyesen a labdát a bal oldalról, Gévay mentett szögletre. Katona sarokrúgása veszélytelen volt a kapunkra.

4. perc: Katona próbálkozott egy lapos lövéssel a tizenhatos vonalától, a lelassuló labdát Nagy könnyedén gyűjtötte be.

12. perc: Papp lőtt 14 méterről nem sokkal a kapu mellé.

13. perc: Remili sarokrúgást végzett el, a középre érkező labda veszélytelen volt a hazai kapura.

18. perc: Remili tört volna ki középen egy pontos labdával, de lerántották, a szabálytalanságért Varju sárga lapos figyelmeztetést kapott.

20. perc: Remili ismét szögletet végezhetett el, a beívelt labdát Szabó próbálta kapura fejelni, de blokkolták, így a játékszer kifelé pattant.

21. perc: Selin lőtt messze a kapunk fölé 20 méterről.

23. perc: Selin indult volna meg a bal oldalon, de a partjelző lest intett.

24. perc: Lencse próbálkozott egy lövéssel a tizenhatos vonalától, a lassú labdát Nagy könnyedén fogta.

26. perc: Zsidai kapott sárga lapos figyelmeztetés lerántásért.

28. perc: A hazaiaktól Gera is "besárgult".

30. perc: Egy pontos jobb oldali beadást Simon lőtt laposan kapura, Artem szögletre ütötte a labdát. A sarokrúgás veszélytelen volt a hazai kapura.

31. perc: Remili kapott sárgalapos figyelmeztetést.

33. perc: Remili szöglete veszélyesen tekeredett a kapu előterébe, de Artem pontosan érkezett, és kiöklözte a játékszert a tizenhatoson kívülre.

34. perc: Sárga lapos figyelmezetés: Fejes

37. perc: Remili ívelt előre egy távoli szabadrúgást, amit Gévay próbált továbbfejelni a kapu felé, de a partjelző lest intett.

38. perc: Gera lőtt éles szögből kapura a jobb oldalon, de Nagy könnyedén védett.

41. perc: Góóól: Remili ollózott pontosan a hazai kapuba egy kipattanó labdát. 0 - 1

Véget ért az első félidő.

A hivatalos nézőszám: 1381

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

48. perc: Lencse veszélyes bal oldali beadására középen Torghelle érkezett, de Nagy jól jött ki a kapujából, és magabiztosan begyűjtötte a játékszert.

50. perc: Gengeliczki kapott sárga lapos figyelmeztetést, miután szabálytalanul ütközte le Hahnt. Hahn ápolásra is szorult, de tudta folytatni a játékot.

56. perc: Torghelle érkezett pontosan a kapunk elé, és kapott egy pontos labdát is, de 7 méterről, kapásból a kapunk mellé lőtt.

59. perc: Remili veszélyesen ívelt középre egy sarokrúgást, Artem csak kiöklözni tudta a kapu előteréből a labdát.

61. perc: Cseréltünk: Simon helyett Könyves lépett a pályára.

67. perc: Több pontos passzot követően Bognár lőhetett tisztán a tizenhatosunk vonaláról, de veszélyes próbálkozását blokkoltuk.

68. perc: Cserélt az MTK csapata: Kanta helyett Vogyicska lépett a pályára.

70. perc: Könyves kapott egy pontos kiugratást a bal oldalon, de a partjelző les miatt megállította a helyzetünket.

73. perc: Remili szöglete veszélytelen volt a hazai kapura.

74. perc: Ismét cseréltek a hazaiak: Varju helyett Kulcsár lépett a pályára.

76. perc: Góóól: Remili veszélyes szögletére Szabó érkezett pontosan, és a kapuba pofozta a játékszert. 0 - 2

77. perc: Csapatunk is kihasználta a második cserelehetőségét: Remili helyett Bartha lépett a pályára.

79. perc: Hahn lőhetett tisztán 14 méterről, de megzavarta a kapujából kirontó Artem, így a kapu fölé lőtt.

82. perc: Bartha lőtt nem sokkal a hazai kapu fülé egy szabadrúgást 22 méterről.

82. perc: Harmadszorra változtattak a hazaiak: Gera helyett Vass P. lépett a pályára.

86. perc: Gól: Szépített az MTK, Bognár volt eredményes. 1 - 2

90. perc: A játékvezető 5 perc hosszabbítást jelzett.

93. perc: Csapatunk is utoljára változtatott: Kecskés helyett Egerszegi lépett a pályára.

Véget ért a mérkőzés. MTK Budapest - PAKSI FC 1 - 2