karhar3c.jpg

Kevés szabadban töltött idő, hiányzó öltözői légkör

2020. ápr. 02.  -  NB I.
E héten Gévaynál, Kecskésnél és Harasztinál érdeklődtünk.
E héten Gévaynál, Kecskésnél és Harasztinál érdeklődtünk.
banner_magy1.jpg

Gévay Zsolt

„Én is teljes erővel csinálom a szakmai stábtól kapott programokat, itthon erősítek, futni pedig eljárok a szabadba. Sokat beszél egymással a csapat telefonon, és elmondhatom, mindenki számára rossz ez a bizonytalanság, miszerint nem látszik a jelen helyzet vége. Természetesen első az egészség, így mindent betartunk, amíg nem lesz újabb rendelkezés. Számomra a csoportos edzések hiányoznak a legjobban, valamint labdaéhséggel is küzdök már. Nem jó ez a bezártság, de még egyszer mondom, az egészség mindennél előrébb való. A rossz helyzetben az egyetlen jó, hogy együtt a család, a kislányunkkal idehaza próbáljuk a lehető leghasznosabban eltölteni a szabadidőnket, és focizni is szoktam vele.”

karhar3a.jpg

Kecskés Tamás

„Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, ugyanúgy telnek a napjaim, mint a többi kollégámnak. Itthon, Pakson vagyok, és nem nagyon mozgolódom, csak tréningezni és vásárolni megyek ki. Lenzsér Bencével és Fejős Áronnal szoktunk délelőttönként edzeni, labdázni, maximálisan betartva az előírtakat és a távolságtartást, így valamivel kibírhatóbb a jelenlegi helyzet. A szabadidőre vettem egy ezer darabos puzzlet, azt rakosgatom, illetve olaszul tanulok. Nagyon hiányoznak már a társak, az öltözői hangulat és a meccsek, de fontos, hogy előbb legyen egészség, aztán jöhetnek a szokott hétköznapok.”

Haraszti Zsolt

„Én sem tudok sajnos újdonsággal szolgálni, szigorúan követjük az edzőktől kapott előírásokat, és izgatottan várjuk a fejleményeket, hogyan fognak dönteni a szezonról. Persze roppantul hiányzik a foci, de ez jelen helyzetben másodlagos, reménykedünk benne, hogy ez a járvány hamar véget ér.  Nálam is csak a futás zajlik kint a szabadban, valamint a kisfiammal szoktam az előkertünkben kicsit labdázni, de aztán megyünk is be, hiszen még a sanszot sem szeretnénk megadni az esetleges fertőzésnek. Ami a folytatást illeti, természetesen a sportszerűség azt diktálja, ha elmúlt a mostani helyzet, játsszuk le, de igazából tényleg semmi elképzelésem nincs, hogy döntenek majd. Előbb legyen egészség, s utána jöhet a foci.”

karhar3b.jpg
Nincs

PFC TV

KEZDŐRÚGÁS

BOLT

Aktuális tabella

Fizz Liga 2025/2026
Hely   Csapat Mérk. P
1 Ferencvárosi TC 25 49
2 ETO FC Győr 25 49
3 DVSC 25 43
4 Kisvárda Master Good 25 38
5 ZTE FC 25 38
6 PAKSI FC 25 37
7 Puskás Akadémia FC 25 35
8 Újpest FC 25 30
9 Nyíregyháza 25 28
10 MTK Budapest 25 27
11 DVTK 25 25
12 Kolorcity Kazincbarcika SC 25 14
25. forduló erdeményei
  -   1:1
  -   0:3
  -   1:3
  -   0:0
  -   2:1
  -   1:0

Kapcsolat információk

PAKSI FUTBALL CLUB KFT.

7030 Paks, Fehérvári út 29.
+36-75-510-618
iroda@paksifc.hu
Szerkesztő:Méhes Tamás, sajtófőnök