MOL Magyar Kupa: Csákvár - Paks 2 - 3

2021. febr. 10.  -  NB I.
Kilencven percnyi fröcsögés után a nyolcaddöntőben vagyunk.

MOL Magyar Kupa 2020/2021, 8. forduló - 2021.02.10. - 13:00 - MINDENT BELE, FIÚK!

A Csákvár összeállítása

Kezdők: Zelizi, Koch, Tányéros, Mim, Nándori, Kocsis, Mészáros, Vörös, Baracskai, Posztobányi Madarász

Cserék: Markek, Meszlényi, Kun, Baranyai, Daru, Sejben, Dénes, Vaskó, László.

Vezetőedző: Visinka Ede

Kezdők: Holczer - Kulcsár, Lorentz, Gévay, Debreceni - Papp, Szabó B., Szakály - Szendrei, Sajbán, Haraszti

Cserék: Rácz, Balogh, Hahn, Osváth, Vas, Bognár, Bognár D., Ádám, Lenzsér

Vezetőedző: Bognár György

HiányzókWindecker (sérült), Szélpál (sérült)

Helyszín: Csákvár, Tersztyánszky Ödön Sportközpont

Játékvezetők: Gaál Ákos (játékvezető), Derdák Marcell (tartalékjátékvezető), Huszár Balázs (asszisztens), Bognár László (asszisztens)

Fotók: Kricsovics Antal

1. perc: A Csákvár kezdte a mérkőzést, ami a sok eső miatt lehet, inkább vízilabda mérkőzés lesz.

2. perc: Gól. A botrányos pályán egy bal oldali elfutás után a középre tett labdát Madarász lőtte a kapunkba, előny a Csákvárnál.

Aqvital FC Csákvár (NBII) - PAKSI FC 1 - 0 Gyerünk, srácok!

7. perc: Góóól! Egy felívelt labdát Gévay lőtt a kapuba közvetlen közelről. Ez az!

Aqvital FC Csákvár (NBII) - PAKSI FC 1 - 1

10. perc: Szendrei indult mega a jobb oldalon, de ezen a pályán egyszerűen nem lehet vezetni a labdát, egy szögletet kiharcolt, viszont a sarkrúgás nem hozott veszélyt.

11. perc: Haraszti jobb oldali beadását Sajbán fejelte kapura, Zelizi sajnos nagy bravúrral hárított.

12. perc: Góóól! Szendrei ezúttal a bal oldalon indult meg, majd középre tette a labdát, ahol Sajbán érkezett, és a hálóba vágta azt. Már itt az előny!

Aqvital FC Csákvár (NBII) - PAKSI FC 1 - 2

17. perc: Haraszti lapos, bal oldali beadásáról középen Szendrei centikkel maradt le, így Zelizi be tudta gyűjteni a játékszert.

18. perc: Haraszti emelt 15 méterről nem sokkal a kapu fölé.

21. perc: Egy újabb veszélyes Haraszti sarokrúgást követően kavarodás alakult ki a hazai kapu előtt, de végül a játékvezető kifelé ítélt szabadrúgást.

27. perc: Haraszti kapott egy pontos keresztlabdát a jobb oldalra, majd megközelítőleg 20 méterről próbálkozott, a lövés nem sokkal szállt a kapu fölé. Szép volt, meg kellett próbálni.

31. perc: Szendrei vezette kiválóan fedezve a labdát egészen az alapvonalig, majd a lapos beadását a röviden Sajbán próbálta a kapuba juttatni, de Zelizi útját állta sajnos.

34. perc: Szakály próbált becsúszva a hálóba rúgni egy labdát, de a hazai kapus megint jól helyezkedett, és védeni tudott.

37. perc: Debreceni indította hátulról egy leheletnyit hosszan Sajbánt a pálya tengelyében.

38. perc: Haraszti jobb oldali beadását középen tisztán Szendrei fejelte a kapu fölé. Nagy lehetőség volt.

44. perc: Holczer védett magabiztosan egy 16 méterről eleresztett hazai próbálkozást.

44. perc: Góóól! Szakály kapott egy pontos keresztlabdát a jobb oldalon, majd 15 méterről a kapuba lőtt.

Véget ért az első félidő. Aqvital FC Csákvár (NBII) - PAKSI FC 1 - 3

Változtattunk a szünetben: Haraszti helyett Ádám és Papp helyett Bognár D. lépett a pályára.

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

48. perc: Ádám kertült középen gólhelyzetbe egy hosszú labdát követően, de csatárunk lapos lövését sajnos bravúrral hárította a hazai hálóőr.

54. perc: Cseréltek a hazaiak: Mim helyett Dénes kapott lehetőséget.

57. perc: Szendrei lapos, jobb oldali beadásáról középen Sajbán maradt le nem sokkal.

60. perc: Szakály vett át kiválóan egy labdát a tizenhatos sarkánál, majd egy csavarással próbálkozott, de sajnos a labda a kapu mellé szállt.

63. perc: Holczer fogta magabiztosan Baracskai közeli fejesét egy jobb oldali beadás után.

64. perc: Gól. Sejben lőtt a kapunkba a bal oldalról.

Aqvital FC Csákvár (NBII) - PAKSI FC 2 - 3

65. perc: Cseréltünk: Szendreit Vas váltotta.

69. perc: Debreceni lőhetett 15 méterről, enyhén a bal oldalról, de a kapuba tartó labdát Zelizi kiöklözte.

72. perc: Holczernek kellett begyűjtenie egy veszélyes, jobb oldali beadást.

73. perc: Hazai módosítás: Baracskait Kun váltotta.

75. perc: M is újra cseréltünk: Szakály helyett Lenzsér lépett a pályára.

78. perc: Egy hazai szöglet után Vaskó lőtt a kapunk fölé kapásból.

82. perc: Még egy változtatás nálunk: Szabó B. helyett Hahn kapott lehetőséget.

85. perc: A mérkőzés első sárga lapját Dénes kapta, egy elkésett belépőjével Gévaynak pakolt oda.

90+1. perc: Holczernek kellett még egyet védenie egy hazai távoli próbálkozás után, de kapusunk kiválóan megoldotta a feladatot.

Véget ért a mérkőzés. Aqvital FC Csákvár (NBII) - PAKSI FC 2 - 3 Szép volt, fiúk!