MK: Paks - Budafok 2 - 4

2021. febr. 24.  -  NB I.
Búcsúztunk a MOL Magyar Kupa idei küzdelmeitől.

MOL Magyar Kupa 2020/2021, nyolcaddöntő - 2021.02.24. - 13:00 - MINDENT BELE, FIÚK!

Csapatunk kerete

Kezdők: Holczer - Lenzsér, Gévay, Lorentz - Szabó, Szakály, Vági, Kulcsár - Szabó B., Sajbán, Nagy

Cserék: Rácz, Hahn, Haraszti, Osváth, Vas, Böde, Bognár, Ádám, Debreceni, Papp, Szendrei

Vezetőedző: Bognár György

A Budafok összeállítása

Kezdők: Bese, Nikolic, Ihrig-Farkas, Kovács, Micsinai, Huszti, Romic, Kulcsár, Medgyes, Skribek, Vaszicsku

Cserék: Kovács, Margitics, Oláh, Zeke, Fekete, Csonka, Khiesz, Jagodics, Iharos, Zsóri, Lőrinczy, Szabó

Vezetőedző: Csizmadia Csaba

Helyszín: Paks, PAKSI FC Stadion

Játékvezetők: Szilasi Szabolcs (játékvezető), Kovács J. Zoltán (tartalékjátékvezető), Máyer Gábor (asszisztens), Rózsa Dávid (asszisztens)

Percről percre

1. perc: A Budafok kezdte a mérkőzést.

2. perc: Sajbán indult meg a jobb oldalon kiválóan, majd laposan adta be a labdát, a túloldalon Szabó érkezett, aki egy átvétel után lőtt volna, de próbálkozását sajnos az utolsó pillanatban blokkolták. Nagy lehetőség volt!

4. perc: Nagy cselezett a bal oldalon, majd a tizenhatos vonalára passzolta a labdát az érkező Szabó B-nak, fiatal játékosunk lövése a kapu fölé vágódott. Lendületesen kezdtünk.

9. perc: Nagy cselezte be magát a tizenhatoson belülre a jobb oldalon, majd felrúgták, a játékvezető pedig büntetőt ítélt.

10. perc: Nagy a felső lécet találta el a tizenegyes pontról, így a gól sajnos elmaradt.

12. perc: Ihrig-Farkas húzta meg a jobb oldalon, majd veszélyesen középre ívelt, de Holczer a kapunk előterében magabiztosan hatástalanította a beadást.

15. perc: Góóól! Nagy vágott le egy kiváló szólót egészen a bal oldalról a pálya tengelyéig – közben három budafokit is kicselezett -, majd 16 méterről védhetetlenül a kapuba lőtt! Gyönyörű volt!

PAKSI FC - Budafoki MTE 1 - 0

18. perc: Ezúttal Kulcsár cselezte be magát a tizenhatoson belülre a jobb oldalon, beadását azonban sajnos hatástalanították a kapunk előtt sorakozó vendégek.

21. perc: Egy újabb gyönyörű játék végén Szakály próbálkozott a tizenhatos vonalától, de lövését sajnos blokkolták.

22. perc: Nagy lőtt 17 méterről, egy kényszerítő után nem sokkal a kapu mellé. Szép próbálkozás volt!

25. perc: Szabó B. lőtt 17 méterről a kapu fölé egy szöglet után a pálya tengelyébe kipattanó labdát.

26. perc: Gól. Skribek kezelt le egy jobb oldali beadást a tizenhatosunkon belül, majd 15 méterről, laposan a kapunkba lőtt.

PAKSI FC - Budafoki MTE 1 - 1

27. perc: Holczer szorított magához egy középről eleresztett távoli, lapos próbálkozást.

28. perc: Egy hosszú, bal oldali beadást követően - a vendég kapu torkában - Gévay elől tisztáztak az utolsó pillanatban.

32. perc: Holczer védett vetődve, de magabiztosan egy jó 25 méterről a kapunkra eresztett szabadrúgást.

34. perc: Góóól! Nagy ívelt veszélyesen a bal oldalvonaltól a kapu elé egy szabadrúgást. a kapu előtt többen összeszaladtak a labda pedig a kapuban kötött ki. Újra itt az előny!

PAKSI FC - Budafoki MTE 2 - 1

38. perc: Gól. Egy jobb oldali összjáték után Skribek kapta tisztán a labdát a tizenhatosunkon belül, majd laposan újra a kapunkba talált.

PAKSI FC - Budafoki MTE 2 - 2

40. perc: Nagy tekert középre a jobb oldalról egy szabadrúgást, amit Sajbán csúsztatott nem sokkal a kapu fölé.

42. perc: Holczer védett nagyszerűen egy vendég százszázalékos ziccert. Nagyon kellett, szép volt!

45. perc: Sajbán húzta meg a jobb oldalon, majd egy csel után tette volna középre a labdát, ami aztán nem jutott be.

45. perc: Gól. A kontrából Skribek indulhatott el egyedül, tisztán, a végén pedig sajnos nem hibázott. Ez nem igaz!

PAKSI FC - Budafoki MTE 2 - 3

Véget ért az első félidő.

Cserék a szünetben: A Budafoknál Ihrig helyett Oláh, Kovács helyett Zsóri és Micsinai helyett Szabó kapott lehetőséget, nálunk: Vági, Gévay és Szakály helyett Ádám, Papp, Bognár lépett a pályára.

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

47. perc: Kulcsár kapott sárga lapos figyelemeztetést.

56. perc: Bognár szögletét Bese öklözte ki a tizenhatoson kívülre.

60. perc: Újabb vendég csere: Skribek helyett Fekete lépett a pályára.

61. perc: Bognár tekert nem sokkal a kapu mellé egy szabadrúgást a tizenhatos sarkától.

63. perc: Szabó B. lőtt 20 méterről a kapu fölé egy újabb szöglet után.

63. perc: Változtattunk: Sajbánt Hahn váltotta.

65. perc: Holczer marad lenn a földön egy kapunk elé ívelt vendég szabadrúgást követően. Kapusunkat az ütközés után hosszasan kellett ápolni.

68. perc: Zsóri is „besárgult”, miután csúnyán lekönyökölte Lenzsért.

69. perc: Bognár tűzött kapura egy szabadrúgást 22 méterről, enyhén a jobb oldalról, Bese csak öklözve tudott védeni, de a kipattanó már sajnos nem a miénk lett.

72. perc: Cseréltünk: Szabó B. helyett Böde a pályán.

76. perc: Nagy lőtt nem sokkal a felső kapufa fölé a tizenhatos vonalától.

78. perc: Egy jobb oldali beadást középen Böde csúsztatott meg, majd a túloldalon Szabó lőtt laposan nem sokkal a kapu mellé. Ah…

81. perc: Kulcsár - Hahn összjáték a bal oldalon, de a beadás sajnos pontatlanra sikerült, így Bese lehúzta azt a levegőből.

83. perc: Bese kapott sárga lapos figyelmeztetést időhúzásért.

90. perc: Hahn próbálkozott távolról, eredménytelenűl. 4 perc a hosszabbítás!

90+2. perc: Gól. Zsóri talált a kapunkba egy kontra után. Eldőlt sajnos!

PAKSI FC - Budafoki MTE 2 - 4