Heti program

2021. aug. 23.  -  NB I.
Az Újpestet fogadjuk.

Sajnos a múlt hétvégén, a Honvéd új arénájában közel sem sikerült olyan jól vendégszereplésünk (3-1), mint két hete Felcsúton az idei első, otthonunktól távoli fellépésünk (1-6). Ugyan az első félidőt még 1-1-gyel ikszre hoztuk, a szünet után lassan ébredtünk, hiszen két perccel a második játékrész kezdését követően már ismét a Kispest vezetett. Próbáltunk nyomást gyakorolni, de az ismételt egalizálás helyett egy óra elteltével a hazaiak növelték előnyüket, melyet aztán bő húsz percen keresztül, egy emberrel kevesebben is végig megtartottak.

E hétvégén idehaza, az Újpest ellen javíthatunk! A budapesti lilákkal szemben több okból is fontos lenne a győzelem. Meglévő négy pontunk az ötödik fordulóban már mindenképpen tovább kellene gyarapítani, hogy ne beszélhessünk szezon eleji beragadásról, valamint arénánkban a múlt szezonbéli kiváló győzelmi statisztikánk folytatása egyelőre még várat magára. Sajnos a 21/22-es kiírásban eddig egy vereség és egy döntetlen jött csak össze szeretett és egyre népesebb tábort alkotó szurkolóink előtt, zöld-fehér otthonunkban. Ha a szívünk mellett tehát a sormintát is nézzük, látható, itt az ideje a hazai sikernek! Persze ebbe garantáltan, aktuális vendégeinknek is lesz beleszólása, hisz’ négy forduló alatt megszerzett két egységük elég halovány. Egészen biztos tehát, izgalmas és kemény összecsapásra számíthatunk, melyből reméljük, csapatunk jön ki jobban, és újra a győzelem újtára léphetünk hazai környezetben.

OTP Bank Liga, 5. forduló
2021. augusztus 29, 20:00
PAKSI FC - Újpest FC
Paks, PAKSI FC Stadion

NBIII-as gárdánk a héten nem lép pályára, a szezonját nagyszerűen kezdő tartalékcsapatunk a jövő héten előbb szeptember elsején Monorra, majd negyedikén Dabasra látogat.