NBIII: Döntetlent hozott az ötödik felkészülési mérkőzés

2022. febr. 03.  -  NB III.
Nincs már sok idő a kezdésig.

Február 2-án második számú csapatunk lejátszotta ötödik felkészülési mérkőzését Kaposvárott.

Jegyzőkönyv:

Ötödik felkészülési mérkőzés: Kaposvári Rákóczi FC - PAKSI FC II 1 - 1 (0 - 1) - 2022.02.02.

A Kaposvár kerete

Pogacsics (Ipacs, a 76. percben) – Borbély Á. (Czuczi, a szünetben), Gál (Lakatos G., a 65. percben), Harsányi, János N. (Böndi, a szünetben) – Mayer M. (Szederkényi, a 65. percben), Grabarics (Országh, az 54. percben) – Kondor, Kálmán Sz. (Zólyomi, a 65. percben), Jancsó B. (Pintér N., a 65. percben) – Orsós T. (Kovács L., a 65. percben)

Vezetőedző: Nagy Tamás

Bencze (Kovács F., a szünetben) – Ádám D. (Osztermájer, a 62. percben), Gévay, Gregor – Lajkó (Lakatos L., a 68. percben), Kovács L., Volter, Budai (Pesti, a 77. percben), Süvöltős – Pesti (Horváth K., a szünetben), Skripek (Ribár, a 72. percben)

Vezetőedző: Kindl István

Gólszerzők: Kondor (az 59. percben), illetve Pesti (a 21. percben).

Helyszín: Kaposvár

„Ismét egy nagyon fiatal kerettel vágtunk neki a találkozónak, ahol ennek ellenére most már végig ki-ki mérkőzést tudtunk játszani. A védekezésünk stabil volt, melyből fakadóan a hazai gárda kilencven perc alatt mindösszesen kettő-három helyzetet tudott kialakítani, viszont azokat kapusunk hárítani tudta. Támadójátékunk is egészen jó volt, a gólt pedig fiatal játékosaink egy rendkívül szép támadás után hozták össze. Volt további lehetőségünk is a gólszerzésre, a játékunk alapján akár a győzelmet is megszerezhettük volna. Jó megoldásaink mellett sajnos akadtak hibák is, például egy meccsen belül hullámzó egyéni teljesítmények adódtak, ezek csökkentésére kell koncentrálunk a jövőben” - fogalmazott a felkészülési mérkőzéssel kapcsolatosan Kindl István vezetőedző.

NBIII-as együttesünk következő edzőmérkőzésére vasárnap, február 6-án kerül sor Érden.