Leány U19 Dél-Nyugati csoport, 13. forduló: Astra HFC - PAKSI SE 8 - 3 (5 - 1)

Kezdők: Nagy, Lusinszki, Berecki, Bárányos, Tancsa, Rupa, Horváth, Kiss, Kapéter, Győrfi, Árki

Cserék: Theobald, Figura

Góljainkat Kiss 15’, 64’, Lusinszki 56’ szerezték.

Ellenfelünket jóval idősebb játékosok alkották, ez végig, az egész meccs folyamán észrevehető volt. Fizikálisan és játékban, nem csoda, fölénk nőttek a hazaiak, persze mi is próbáltuk felvenni a kesztyűt. Adódtak helyzeteink, fiataljaink mindent megtettek, amit tudtak - értékelt Kneller Balázs trénerünk.

A játéknap összes eredménye és a tabella IDE kattintva érhető el.

Leány U16 HNP Dél-Nyugat csoport, 10. forduló: Csepel FC - PAKSI SE 1 - 6 (0 - 3)

Kezdők: Ignácz, Horváth, Bálint, Szakál, Mucz, Subi A., Subi A., Valter, Horváth

Cserék: Darin, Malomsoki, Vass, Peák

Góljainkat Bálint 23’, Subi A. 31’, 53’, 77’, Valter 33’, Mucz 46’ szerezték.

Csepelen kezdtük a szezont, ahová focira kiéhezve, nagy lendülettel érkeztünk. A viharos szél picit megtréfálta a játékot, de ennek ellenére sokat birtokoltuk a labdát, és a huszonharmadik percben megszereztük a vezetést. Gólunk motiválóan hatott, 0-3-mal mentünk a szünetre. A második játékrészben is átvettük az irányító szerepet. Többször lehetett látni a mérkőzésen folyamán, hogy nagyszerű összjátékkal hoztuk ki a labdát, és jutottunk el az ellenfél kapujáig. Sok helyzetet alakítottunk ki, melyekből további három góllal növeltük az előnyünket. Úgy érzem, támadójátékunk sokat fejlődött, és megérdemelten hoztuk el a három pontot - így Radványi László edzőnk.