OTP Bank Liga 2022/2023, 26. forduló - 2023.04.08. - 19:30

PAKSI FC - Ferencvárosi TC 3 - 2 (1 - 1)

Az M4 Sport élő közvetítése ITT érhető el.

Helyszín: Paks, PAKSI FC Stadion

Nézőszám: 4280

Játékvezetők: Karakó Ferenc (játékvezető), Csonka Bence (tartalékjátékvezető), Vígh-Tarsonyi Gergő (asszisztens), Belicza Bence (asszisztens)

Csapatunk kerete

Kezdők: Nagy G. - Osváth, Vas, Szélpál, Kinyik, Szabó - Balogh, Papp (Haris 86') - Hahn (Sajbán 77') - Varga, Böde (Bőle 61')

Cserék: Simon, Tamás, Sajbán, Bőle, Haraszti, Skribek, Gyurkits, Kovács, Haris

Vezetőedző: Bognár György

A Fradi összeállítása

Kezdők:
Dibusz, Knoester, Kovasevic, Zachariassen, Sigér (Esiti 57'), Traore, Botka, Abena, Baráth (Kwabena 77'), Costa (Tokmac 57'), Sagal (Lisztes 46')

Cserék: Bogdán, Mercier, Tokmac, Kwabena, Esiti, Gojak, Pászka, Auzqui, Frederiksen, Lisztes

Vezetőedző: Sztanyiszlav Csercseszov

Gólszerzők: Varga 36', 55' (bü.), Papp 70', ill. Zachariassen 23', Botka 56'

A gólok története:

23. perc: Egy gyorsan elvégzett vendég szabadrúgást követően Zachariassen lépett ki a pálya tengelyében, és vihette egyedül a kapunkra a labdát, sajnos nem hibázott. 0-1

36. perc: Vendég kezezés után büntetőhöz jutottunk, Varga tizenegyesét Dibusz ugyan megfogta, de a kipattanó utáni ismétlés már a kapuban kötött ki. 1-1

55. perc: Vargát könyökölték le a tizenhatoson belül, amiért újabb büntető járt. Gólkirályjelöltünk ezt a tizenegyest már magabiztosan értékesítette. 2-1

56. perc: Szinte a középkezdés után a pálya tengelyében vágta előre a labdát a Fradi, majd balra tették azt és egy pontos beadást a túloldalon Botka terelt a kapunkba. 2-2

70. perc: Papp maradt tisztán középen, jó tizenkilenc méterre a kaputól, majd a felső kapufát érintve a kapuba lőtte a labdát. 3-2