U19: „C” Csoport, 10. forduló: Dunaújváros - PAKSI FC 2 - 2 (1 - 0)

Kezdők: Győrfi, Babos, Palóka, Máté, Váncsa, Szabó, Binder, Holka, Perger, Tóth, Herman

Cserék: Mácsik, Karaszi, Marosi, Schrenck

Góljainkat Palóka 70’, 87’ szerezte.

U19: „C” Csoport, 12. forduló: Gyirmót SE Győr - PAKSI FC 3 - 0 (1 - 0)

Kezdők: Schrenck, Mácsik, László, Köllő, Szabó, Tóth, Ignácz, Osztermájer, Keringer, Binder, Heisler

Cserék: Holka, Babos, Kiss

Gratulálok az ellenfélnek a győzelemhez, helyzetei alapján megérdemelten nyert. Nagyon nehéz értékelnem a találkozót, sajnos minden mérkőzésen egy teljesen új összeállításban kell pályára lépnünk, ami meg is mutatkozik a játékunkban. A legfontosabb az, hogy játékosaim nyomás alatt is tudjanak jó döntéseket hozni, ez a mai nap folyamán - főleg az első félidőben - nem sikerült. A második játékrészben jobban néztünk ki, de ehhez kellett az is, hogy az ellenfél már nem tudott akkora nyomást tenni a csapatunkra. Sok munka vár még ránk - nyilatkozta Nagy István vezetőedzőnk.

U16: „A” Csoport, 12. forduló: ETO FC Győr - PAKSI FC 2 - 2 (1 - 0)

Kezdők: Wiesner, Kovács, Májik, Juhász, Jáksó, Marcsa, Soós, Galambos, Perczel, Verbulecz, Dörömöző

Cserék: Ulbert, Balogh, Szabó, Huber, Tillman

Góljainkat Perczel 49’, Galambos 52’ szerezték.

Nem kezdtük jól a mérkőzést, az ETO irányította a játékot, és a vezető találata után több lehetősége volt a további gólszerzésre. A félidő közepétől javult a játékunk, azonban az ellenfél kapuja előtt pontatlanok és határozatlanok voltunk. Az első félidőben sok párharcot elvesztettünk, kevés volt a támogatómozgás, és több játékosunk futómennyisége átlag alatti volt. A második félidőt nagyon jól kezdtük, hiszen ez első öt percben sikerült két gólt szereznünk. A játékrész első felében jól játszottunk, stabil volt a védekezésünk, és több lehetőségünk is akadt a harmadik gól megszerzésére. Az utolsó tizenöt-húsz percben újra a hazai csapat játszott fölényben. Több játékosunk jó egyéni teljesítménye is kellett a döntetlen eléréséhez - értékelt Wiesner József vezetőedzőnk.

U15: Alap Csoport (nyugat), 21. forduló: ZTE FC - PAKSI FC 4 - 1 (1 - 1)

Kezdők: Nagy, Burányi, Szurma Z., Rauf, Tojzán, Farkas, Wiesner, Szurma M., Somogyi, Jankó, Csoknyai

Cserék: Biszak, Virág, Farsang, Kajári, Bagó, Grausza

Gólunkat Tojzán 17’ szerezte.

Sajnos nem tudtuk megismételni a múlt heti eredményes játékunkat. Rendezni kell a sorokat, mert a tavaszi szereplésünk és a játékunk minősége méltatlan a klubhoz és az eddigi teljesítményünkhöz. Szinte minden játékos tényleges tudásának szintje alatt játszott, így pedig nem lehet mérkőzést nyerni - nyilatkozta Köllő Roland vezetőedzőnk.

U14: Alap Csoport (nyugat), 25. forduló: PAKSI FC - Budafoki LC 7 - 2 (3 - 0)

Kezdők: Rostás, Szoó, Klem, Stier, Osztermájer, Marosi, Péter, Köllő, Varga, Nemes, Steiner

Cserék: Száraz, Kovács, Vargyas, Kákai, Laczkó

Góljainkat Marosi 19’, 36’, 50’, 61’, Péter 23’, Kovács 53’, Steiner 62’ szerezték.

Ellenfelünket ritkán engedtük át a térfelünkre. Támadásépítéseink ugyanakkor nehezen mentek, mert a Budafok megszállta a saját védőzónáját. A sablonok, alapmozgások csak a bal oldalon működtek, ott többször is a védelmi vonal mögé kerültünk. A negatív dolgokat leszámítva tudatosabban játszottunk, többet futottunk vendégeinknél, így magabiztosan nyertünk. Ezen a mérkőzésen megrúgtuk a 100. gólunkat, ami egy nagyon szép teljesítmény - értékelt vezetőedzőnk, Osztermájer Gábor.

U13: Dél-Nyugat, 26. forduló: PAKSI FC - Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia 1 - 5 (0 - 0)

Kezdők: Viló, Földi, Tóth, Kaltenecker, Weisz, Csötönyi, Mayer, Ágoston, Nagy