U14-es lányaink gólparádét rendeztek Kaposváron, NBII-es csapatunk vereséget szenvedett a Sopron ellen
Női NBII. Nyugati csoport, 17. forduló: PAKSI SE - SOPRONI EGYETEM 1 - 6 (1 - 4)
Kezdők: Heitzmann, Galambos, Varga, Debreceni, Németh (Reizer 46'), Boda (Balogh 36'), Szűcs (Papp 82'), Horváth, Nagy (Mlinkó 61'), Lengyel, Győrfi (Sereg 61')
Cserék: Mlinkó, Reizer, Sereg, Papp, Balogh
Gólunkat Debreceni 12' szerezte.
„Készültünk a Sopron ellen, hiszen közvetlenül előttünk helyezkednek el a tabellán. Jól is kezdtük a mérkőzést: támadólag léptünk fel, harminc percig teljesen fölényben játszottunk, és hamar vezetést is szereztünk. 0-0-s állásnál egy véleményes szituációt követően elmaradt egy kiállítás és egy tizenegyes: az ellenfél kapusa a nyakánál fogva rántotta vissza a támadónkat, de a játékvezető sípja néma maradt. Az 1-0-s vezetés után nem volt benne a mérkőzésben, hogy bármi gond lehet, azonban fél óra után többször is hibáztunk, és negyed óra alatt négy gólt kaptunk, így háromgólos hátrányban vonultunk szünetre. A lányok ezt követően becsülettel végigküzdötték a mérkőzést, a Sopron inkább kontrákra játszott, amelyekből további két gólt is szereztek. Ezúttal a lányok erőnlétével sem volt probléma. A jó kezdést követő negyedórás rövidzárlatunkat könyörtelenül kihasználták a vendégek. Sajnálom, mert ez nem volt benne a mérkőzésben. Csapatkapitányunk, Boda Zsófi egy időre az utolsó mérkőzését játszotta, hiszen anyai örömök elé néz, amihez innen is gratulálunk. Őt a harmincadik perc környékén lecseréltük, és kicsit meg is ünnepeltük a lányokkal. Zsófi az elmúlt négy-öt évben minden mérkőzésen és edzésen részt vett, kiváló hozzáállásával segítette a csapatot. Öröm lett volna, ha győzelemmel tudjuk búcsúztatni, de ez sajnos nem sikerült. A fiatalok ezúttal is kiválóan helytálltak, és látszik, hogy lehet rájuk építeni” - fogalmazott Horváth György vezetőedzőnk.
A játéknap összes eredménye és a tabella IDE kattintva érhető el.

Leány U14 Dél-Nyugati csoport, 15. forduló: KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA - PAKSI SE 0 - 15 (0 - 0)
Kezdők: Witt N. (Tóth 41'), Nyárádi N. (Péter 41'), Witt V., Szalontai (Szilágyi 41'), Szlavinics (Tuba 41'), Dömény, Kálóczi (Posztobányi 41'), Takács, Stingli (Viszokai 41')
Cserék: Tóth, Tuba, Péter, Szilágyi, Posztobányi, Viszokai, Nyárádi B.
Góljainkat Witt V. 12', 23', 48', 66', 70'; Stingli 14', 22'; Dömény 20', 38', 58', 75'; Szlavinics 25', 30'; Takács 78', 79'
„A szombati napon csapatunk a Kaposvár együttesével mérkőzött meg, és már az első percektől egyértelművé tettük, hogy komoly szándékkal lépünk pályára. Nagy lendülettel kezdtük a találkozót, magas iramot diktáltunk, amelyet nemcsak az elején, hanem egészen a lefújásig fenn is tudtunk tartani. A játék kifejezetten tetszetős volt, végig tudatos, szervezett futball jellemezte a csapatot. A folyamatos labdajáratás, a pontos passzok és az egymásra figyelő, önzetlen játék eredményeként számos szép támadást vezettünk. Ezekből több esetben is látványos, jól kidolgozott gólok születtek, amelyek nemcsak eredményesek, hanem kifejezetten élvezetesek is voltak. Fölényünk végig érződött, az ellenfél csak ritkán tudott kibontakozni. A megszerzett labdák után gyors átmenetekkel sikerült újra és újra megbontani a kaposvári védelmet. A gólgyártásból többen is kivették a részüket: remek formában lévő Witt Viktória öt alkalommal volt eredményes, míg Dömény Dóra négy gólt szerzett. Mellettük Stingli Petra, Szlavinics Roxána és Takács Léna is hozzájárult a sikerhez, mindannyian két-két góllal”- így Radványi László edzőnk.
A játéknap összes eredménye és a tabella IDE kattintva érhető el.

PFC TV
KEZDŐRÚGÁS
BOLT
Aktuális tabella
| Hely | Csapat | Mérk. | P | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | ETO FC Győr | 31 | 63 |
| 2 | ![]() | Ferencvárosi TC | 31 | 62 |
| 3 | ![]() | DVSC | 31 | 50 |
| 4 | ![]() | ZTE FC | 31 | 48 |
| 5 | ![]() | PAKSI FC | 31 | 47 |
| 6 | ![]() | Puskás Akadémia FC | 31 | 42 |
| 7 | ![]() | Újpest FC | 31 | 40 |
| 8 | ![]() | Kisvárda Master Good | 31 | 40 |
| 9 | ![]() | Nyíregyháza | 31 | 38 |
| 10 | ![]() | MTK Budapest | 31 | 36 |
| 11 | ![]() | DVTK | 31 | 28 |
| 12 | ![]() | Kolorcity Kazincbarcika SC | 31 | 18 |


































